İngiltere Premier Ligi’nde Chelsea — Southampton maçının tahmini

Chelsea Cumartesi günü Stamford Bridge’de Premier Lig maçında Southampton konuklarıyla buluşacak.

Resmi web sitesinde, Chelsea — Southampton oyununun tüm tahminlerini, kullanıcı istatistiklerini ve anketlerini ve güncel oranları içeren bonus 1xbet bulabilirsiniz.

Chelsea

Chelsea, Şampiyonlar Ligi’ndeki yenilginin ardından Juventus’a karşı önceki maçında 1-0’lık bir skorla burada en iyi skoru elde etmeye çalışacak.

O maçta Chelsea’nin% 73’lük bir topu vardı ve 1’i hedefe isabet eden 16 vuruş yaptı. Öte yandan jUventus hedefe 6 atış yaptı, bunlardan biri hedefe çarptı. Federico Chiesa (46 ‘) jUventus için kendini ayırdı.

Chelsea’nin son oyunlarının ortak bir özelliği sıfır sonuçların sayısıdır.

Bundan önceki çatışmaların önceki sekstetlerine bakılırsa, bunlardan beşinde BTTS’YE yapılan bahis kaybedilmiş olurdu. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini yakında göreceğiz.

Southampton

Wolverhampton Wanderers’ın Premier Lig’de son kaybından bu yana Southampton, durumu daha iyi bir şekilde değiştirmeyi umuyor.

O maçta Southampton% 57’lik bir topa sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 18 gol attı. Öte yandan Wolverhampton Wanderers hedefe 5 atış yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Raoul Jimenez (61 ‘) Wolverhampton Wanderers takımının golcüsü oldu.

Ralph Hazenhüttle’ın oyuncusu Southampton, son 6 maçında toplam 12 gol attığını kutlamak için bir nedene sahipti. Aynı dönemde kaçırdıkları gollerin toplamı 5’dir.

Yüz yüze

10 Temmuz 2018’de devam eden son yüz yüze karşılaşmalarına bakarsak, Chelsea’nin bunlardan 2’sini, Southampton’ın 1’ini kazandığını ve beraberlik sonucunun 3 olduğunu görüyoruz.

Bu maçlarda iki kulüp toplamda 18 gol attı, bunlardan 11’i Mavi ve 7 golü Aziz attı. Bu, maç başına ortalama gol değeri 3’tür.

Aralarındaki önceki düello, Premier League’in 20.02.2021’deki 25. maç günündeydi ve Chelsea’nin Southampton 1-1’lik skoruyla sona erdi.

Bu kez Southampton% 29’luk bir topa sahip oldu ve bunlardan 1’i hedefe ulaşan 4 gol attı. Protokoldeki tek oyuncuları Takumi Minamino’ydu (33 ‘).

Chelsea, hedefte 9 girişimde bulundu, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Mason Dağı (54 ‘) kendini ayırdı. Anthony Taylor maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Chelsea

Christian Pulisic (ayak bileği yaralanması), Mason Dağı (bilinmeyen yaralanma) ve N’golo Kante (corona virüsü) Chelsea ustabaşı Thomas Tuchel’e ulaşılamaz.

Takım Haberleri: Southampton

Southampton antrenörü Ralph Hazenhüttl’in oyuncuların zindeliğiyle ilgili bazı güncel sorunları var. Sam McQueen (çapraz bağ kopması) ve Will Smallbone (diz yaralanması), takım listesinde olmayacakları isimlerdir.

Tahmin

Bu maçta Chelsea’nin gol atamayacak olan sOuthampton’la karşılaştığında attığı gol sayısına kesinlikle girebileceğini düşünüyoruz.

Chelsea’nin tam zamanlı olarak oldukça rahat bir 2-0 avantajı ile geleceğini tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: