İngiltere Premier Ligi’nde Crystal Palace — Manchester City maçının tahmini

Pazartesi günü Selhurst Park’taki Premier Lig maçında Crystal Palace sahasının sahipleri Manchester City ile oynayacaklar.

Crystal Palace – Manchester City maçının tahminleri, istatistikleri ve anketlerinin eksiksiz setimiz, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır görebilirsiniz.

Crystal Palace

Önceki maçı kazanan Crystal Palace, Wolverhampton Wanderers’ı Premier Lig’de 0:2’lik skorla yenerek benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

O maçta Crystal Palace% 36’lık bir topa sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 12 gol attı. Crystal Palace’ın kadrosunda Jean-Philippe Matheta (19′) ve Wilfrid Zaha (34′) goller yer aldı. Rakipleri Wolverhampton Wanderers, 5’i hedefe ulaşan 12 hedefe çarptılar.

Son bulguları, Crystal Palace’ın savunmasında kalitenin ortaya çıktığı gerçeğini gerçekten gösteriyor. Crystal Palace, rakibine çok az şey kazandırıyor: Son altı maçta 4 gol attılar.

Bu maçtan önce Crystal Palace, ligin son 4 maçında ev sahibi olamaz. Taraftarlar endişelenmeye başlıyor.

Manchester City

Geçen maçta Manchester City, Şampiyonlar Ligi’nde Lizbon’dan Sporting ile 0:0 berabere kaldı.

O maçta Manchester City, zamanın% 69’una sahipti ve 14 gol attı, bunlardan 4’ü tam olarak hedefe ulaştı. Öte yandan Sporting, hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Manchester City savunucularının çok etkili eylemleri sonucunda, «karşı golleri” son 6 maçında 4’ü bir araya getirdi. Aynı dönemde saldırganları 14 gol attı. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Kişisel toplantılar

14/04/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Crystal Palace’ın bunlardan 1’ini, Manchester City’nin ise 4’ünü kazandığını ve berabere sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu çatışmalarda 18 gol atıldı, bunlardan 5’i «kartal» ve 13’ü «kasaba halkı» idi. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

Takım Haberleri: Crystal Palace

Crystal Palace patronu Patrick Vieira’nın bu maçtan önce tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde fiziksel formda herhangi bir sorunu yoktur.

Takım Haberleri: Manchester City

Manchester City patronu Pep Guardiola’nın fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Ruben Diaz (bilinmeyen yaralanma) burada oynamayacak.

⚡ Tahmin

Bu oyunda Crystal Palace Manchester City’ye gol atmayı başaracak, ancak bir gol attıkları kadar büyük olmayabilir.

90’ıncı yarının ardından Manchester City lehine 1-2’lik bir skorla etkili bir maçı tercih ediyoruz. Bu çok zor bir seçim.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: