İngiltere Premier Ligi’nde Leeds United — Burnley maçının tahmini

Pazar günü, Elland Yolu’ndaki Premier League maçında, Leeds United sahasının sahipleri rakip Burnley’den gelen mücadeleyi kabul etmeye hazır.

Son maçların oranları da dahil olmak üzere Leeds United — Burnley maçlarının tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve sonuçlarımız 1xbet bonus kodu görülebilir.

Leeds United

Leeds United, Arsenal’e karşı önceki maçında 1-4’lük bir skorla Premier Lig’deki yenilgiden sonra normale dönmeyi umuyor.

O maçta Leeds United% 51’lik bir topa sahipti ve 9 gol attı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Leeds United’ı gol atan tek oyuncu Rafinha (75 ‘) idi. Arsenal, hedefe 21 vuruş yaptı, bunlardan 12 tanesi hedefe doğru ilerledi. Gabriel Martinelli (16 dakika, 28 dakika), Bucayo Saka (42 dakika) ve Emile Smith Rowe (84 dakika) kendilerini Arsenal’in bir parçası olarak ayırdılar.

Leeds United’ı içeren maçlar son zamanlarda doğada eğlenceli olma eğilimindedir ve puanlanması beklenir. Sadece son yarım düzine karşılaşmada, her iki takım da birlikte 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol), bunların 6’sı Leeds United’a akredite edildi. Sadece bu eğilimi burada tutmanın mümkün olup olmadığına bakmamız gerekiyor.

Bu düelloya girerken, Leeds United önceki üç maçında Burnley ile tek bir beraberlik kaybetmedi.

Burnley

Premier Lig’de Manchester United’a karşı önceki maçında yenildikten sonra Burnley ve taraftarları bu sefer daha iyi bir sonuç elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Burnley’in% 42’si topa sahipti, hedefe 10 vuruş, hedefe 3 vuruş vardı. Burnley’de golcüler Ben Mi (27 ‘Autogall) ve Aaron Lennon (38’) idi. Manchester United, 6’sı hedefe isabet eden 18 atış yaptı. Scott Mctominay (8 ‘) ve Cristiano Ronaldo (35’) Manchester United’da gol attılar.

Sean Daica’dan Burnley, son altı maçında 5 kez oynadı. Bu dönemde attığı gollerin toplamı 8’dir.

Bu maçtan önce Burnley, Leeds United’ı, ligin önceki iki maçında onunla ev dışında oynadıklarında yenmedi.

Yüz yüze

8 Ağustos 2015’ten kalma geçmiş yüz yüze karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, Leeds United’ın bunlardan 2’sini, Burnley’in ise 1’ini kazandığını ve beraberlik puanının 3 olduğunu gösteriyor.

Toplamda, bu karşılaşmalarda her iki kulüp de 14 gol attı, bunlardan 9’u Beyaz, 5’i de Clarets attı. Bu, maç başına ortalama gol değeri 2,33’tür.

Takım Haberleri: Leeds United

Beyazların 4-2-3-1 sistemini Illan Mele, Luke Eiling, Robin Koch, Diego Llorente, Junior Firpo, Stuart Dallas, Adam Forshaw, Rafinho, Tyler Roberts, Jack Harrison’ın yer aldığı bir oyunda kullanması muhtemel görünüyor. ve Patrick Bamford.

Takım Haberleri: Burnley

Burnley’in patronu Sean Daich’in büyük ölçüde çalışan kadrosundan sadece spor üniformasıyla ilgili tek sorun hakkında endişeleniyor. Connor Roberts (»Enfeksiyon”) işe yaramayacak.

The Clarets’in Wayne Hennessey, Matthew Lawton, Ben Mi, James Tarkowski, Charlie Taylor, Jr.’da durarak 4-4-2 sistemini kullanma olasılığının daha yüksek olduğunu düşünüyoruz. Berge Gudmundsson, Jackie Corke, Ashley Westwood, Dwight McnEil, Aaron Lennon ve Chris Wood.

Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Burnley’in kazanabileceğini düşündüğümüz Leeds United’a karşı gol atmak için iyi bir performans göstermesi gerekecek.

Bu nedenle, düdüğü çaldığında Leeds United’ın 1-0 galibiyetiyle çok rekabetçi bir oyun öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: