İngiltere Premier Ligi’nde Leeds United — Liverpool maçının tahmini

Pazar günü Elland Yolu’ndaki Premier League maçında, Leeds United sahasının sahipleri Liverpool’a karşı mücadele edecekler .

Leeds United — Liverpool maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet turkey ortağımızın web sitesinde bulunabilir (artı maç başına en iyi oranlar).

Leeds United

Leeds United, Premier Lig’de Burnley’e karşı 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maçta oynayacak.

O maçta Leeds United %64’lük bir topa sahipti ve 12 vuruşla 2’si hedefe ulaştı. Leeds United’ın Protokolündeki tek oyuncu Patrick Bamford (86‘) idi. Öte yandan Burnley, kaleye 12 atış yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Chris Wood (61 ‘) Burnley takımının golcüsü oldu.

Leeds United’ın yer aldığı maçlar son zamanlarda normal bir olay haline geldiğinde bir öfke fırtınasına neden olma eğilimindedir. Sadece son yarım düzine çarpışmada, her iki taraf da toplam 21 gol attı (maç başına ortalama 3,5 gol), bunlardan 12’si Leeds United’ı attı.

Liverpool

Önceki maçta Liverpool, Premier lig maçında Chelsea ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Liverpool, hedefe 8 vuruşla 23 vuruşta topun sahipliğinin %65’ini gerçekleştirdi. Liverpool’u gol atan tek oyuncu Muhammed Salah (45′) idi. Chelsea hedefe 6 atış yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Kai Havertz (22 ‘) Chelsea için kendini ayırdı.

Liverpool’un savunucularının bir dizi ısrarlı eyleminde, “karşı golleri” genel olarak son 6 maçtan 2’sini oluşturdu. Bu süre zarfında kendileri 13 puan aldılar. Ancak, bu eğilim bir sonraki oyunda da devam etmeyecek.

Yüz yüze

25 Ekim 2003’ten başlayarak geçmiş yüz yüze toplantılarına hızlı bir bakış, bu toplantıların Leeds United için verimli olmadığını söylüyor. Herhangi bir galibiyet elde edemediler, Liverpool ise bu maçların yüzde 67’sinde onları yenerek onlardan daha iyiydi.

Toplamda bu oyunlarda aralarında 20 gol atıldı, bunlardan 7’si beyaz, 13’ü kırmızı olmak üzere 20 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,33’tür.

Bu takımlar arasındaki önceki düello, 19.04.2021 Premier League maçının 32’nci maçında, Leeds United’ın 1: 1’lik Liverpool skoruyla sona erdi.

O maçta Leeds United %61’lik bir topa sahipti ve 12 gol attı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. En etkili olanı Diego Llorente (87‘) idi.

Liverpool 17 gol attı, 7 gol attı. Sadio Manet (31 ‘) attı. Anthony Taylor maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: Leeds United

Leeds United’ın patronu Marcelo Bielsa, seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu maçtan önce fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

Takım haberleri: Liverpool

Çoğunlukla sağlıklı bir grup oyuncu sayesinde, Liverpool gaffer Jürgen Klopp’un fiziksel zindelikle ilgili tek bir sorunu var. Takumi Minamino (kalça problemleri) burada oynamayacak.

🔮 Tahmin

Leeds United’ın, Liverpool’un bu kadrosunun savunmasını kesinlikle kırabileceğini tahmin ediyoruz, ancak tek bir gol onlara istenen sonucu vermek için yeterli olmayabilir.

90 dakika sonunda Liverpool için 1-2 galibiyet skoruyla yakın bir maç görüyoruz. İyi biri olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: