İngiltere Premier Ligi’nde Leicester City — Tottenham Hotspur maçının tahmini

Perşembe günü Tottenham Hotspur, Leicester City’nin ev sahipleriyle Premier League maçının yapılacağı King Power Stadyumu’nu ziyaret edecek.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve Leicester City — Tottenham Hotspur maç istatistiklerimiz 1xbet bonus (en iyi bahis oranları dahil) bulunabilir.

Lester Şehri

Leicester City , önceki skoruna devam ederken, Premier Lig’in Newcastle United’a karşı 4-0 başarısının ardından aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Leicester City, topun sahipliğinin% 47’sini, kaleye 8 vuruşunu ve kaleye 5 vuruşunu gerçekleştirdi. Leicester City’de golcüler Yuri Tilemans (38 dakika, 81 dakika), Patson Daca (57 dakika) ve James Maddison’du (85 dakika). Rakibi için Newcastle United, 3’ü hedefe isabet eden 12 gol attı.

Leicester City ile yapılan maçlar, son zamanlarda kaleci oyunun istisnadan ziyade kural olduğu zaman çok ilginç olma eğilimindeydi. Sadece son 6 maçta her iki takım da toplamda 26 gol attı (maç başına ortalama 4,33 gol), bunların 16’sı Leicester City’ye aitti.

Bu maçta Leicester City, ligin önceki iki ev maçında kaybetmiyor.

Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur, Premier Lig’de 3-0 kazandıktan ve Norwich City’nin son maçında yenilgisinden sonra bu maça çıkacak.

O maçta Tottenham yüzde 41’lik bir topa sahip oldu ve gole 17 vuruş yaptı ve 7 golle karşı karşıya kaldı. Tottenham Hotspur için goller Lucas Moura (10 dakika), Davinson Sanchez (67 dakika) ve Hyun-Min Seong (77 dakika) tarafından atıldı. Norwich City hedefe 10 atış yaptı, bir tanesi hedefe çarptı.

Tottenham Hotspur Antonio Conte, önceki altı maçında 11 kez gol atmıştı. Aynı maçlarda kaçırdıkları toplam gol sayısı 5’dir.

Yüz yüze

12.08.2018 tarihinden itibaren önceki kişisel karşılaşmalarının incelenmesi, Leicester City’nin bunlardan 2’sini kazandığını, Tottenham Hotspur’un ise 0 berabere kaldığında 4’ünü kazandığını gösteriyor.

Bu oyunlarda aralarında 20 gol atıldı, bunlardan 7’si Tilkiler için, 13’ü de Spurs için atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,33 idi.

Bu takımların katılımıyla ligin son maçı 23.05.2021 Premier Lig maçının 38. günü oldu ve Tottenham Hotspur 2-4 ile sona erdi.

O maçta Leicester City% 47’lik bir topa sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 10 gol attı. Goller Jamie Vardi (18 ‘, 52’) ve Casper Schmeichel (76 ‘Autogall) tarafından atıldı.

Tottenham Hotspur hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Harry Kane (41 dakika) ve Gareth Bale (87 dakika, 96 dakika) kendilerini ayırdılar. Hakem Anthony Taylor’dı.

Takım Haberleri: Leicester City

James Justin (çapraz bağ yaralanması), Nampalis Mendy (kasık yaralanması), Wesley Fofana (fibula kırığı) ve Ricardo Pereira (hamstring yaralanması), Leicester City tuğgeneral Brendan Rogers için dışarıda olacak.

Takım Haberleri: Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur yöneticisi Antonio Conte’nin sınırlı kullanılabilirliğe sahip bir takım seçmesi gerekiyor. Christian Romero (hamstring yaralanması), Emerson Royal (bilinmeyen yaralanma) ve Giovanni Lo Chelso (diz yaralanması) dikkate alınmamaktadır.

Tahmin

Tottenham Hotspur’un bu Leicester City takımının etrafında dolaşmak için her türlü çabayı göstermesi gerektiğini düşünüyoruz, ki bu da nihayetinde gol atabileceğini düşünüyoruz ve belki de en saf haliyle kalacaktır.

Bu nedenle, sürekli olarak Leicester City için 1-0 avantajla sona erecek inatçı bir rekabeti öneriyoruz.

Bunun zor olmasını beklemek.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: