İngiltere Premier Ligi’nde Manchester City — Southampton tahmini

Cumartesi günü Etihad stadyumu’ndaki Premier Lig karşılaşması Manchester City’nin ev sahiplerini southampton’un rakiplerini ağırlayacak .

Manchester City — Southampton maçındaki tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve istatistiklerimiz bonus 1xbet bulunabilir (en iyi bahis oranları dahil).

Manchester

Manchester City , önceki skoruna devam ederek, Şampiyonlar Ligi’nde 6: 3’te RB leipzig’e karşı başarılı olduktan sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Manchester City, topun sahipliğinin %50’sini, gole 17 vuruşunu, gole 8 vuruşunu gerçekleştirdi. Manchester City’de goller Nathan Ake (16 dakika), Riyad Marez (45 dakika), Jack Grilish (56 dakika), Joao Cancelu (75 dakika) ve Gabriel Jesus (85 dakika) tarafından atıldı. Rakibi için RB Leipzig, hedefe 9 vuruş gerçekleştirirken, hedefe 3 vuruş yaptı. Nordi Mukiele (28 ‘ Avtogol) ve Christopher Nkunku (42’, 51 ‘, 73’) kendilerini RB Leipzig lehine ayırdılar.

Manchester City’yi içeren maçlar son zamanlarda genellikle çok sayıda gol saldırısı normal olduğunda eğlenceli bir karaktere sahipti. Her iki takım da son 6 maçta birlikte 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol), bunların 17’si Manchester City’yi attı.

Southampton

Southampton daha önce Premier League maçında West Ham United’a karşı 0: 0 berabere kaldı.

O maçta Southampton %42’lik bir topa sahipti ve 3’ü hedefe isabet eden 11 vuruş yaptı. Rakibi West Ham United için hedefte 14 atış yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

Etkili maçlara katılımını gösteren goller, Southampton’un birliklerini gönderdiği önceki altı maçta 21 kez atıldı ve her karşılaşma için ortalama 3,5 gol attı. Rakip takımlar bu toplamın 9’unu oynamayı başardılar. Bununla birlikte, bu modelin bir sonraki eşleşmede devam edip etmeyeceği henüz bilinmemektedir.

Yüz yüze

30 Aralık 2018’de başlayan önceki yüz yüze karşılaşmalarına bakarsak, Manchester City’nin bunlardan 5’ini kazandığını ve southampton’un 1’i kazandığını ve sıfır berabere kaldığını göreceğiz.

Bu karşılaşmalarda toplamda 20 gol attılar, bunlardan 14’ü the Citizens ve 6’sı the Saints attı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,33’tür.

Bu kulüpler arasındaki ligin bir önceki maçı, Premier Lig maçının 33. günü olan 10.03.2021, Manchester City’nin 5: 2 Southampton skoruyla sona erdi .

O gün Manchester City, topun sahipliğinin %58’ini ve hedefe 17 vuruşunu gerçekleştirdi ve bunlardan 10’u hedefe çarptı. Goller Kevin de Bruyne (15, 59), Riyad Marez (40, 55) ve İlkay Gündoğan (45 dakika) tarafından atıldı.

Southampton hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Goller James Ward-Prouse (25 ‘) ve che Adams (56’) tarafından atıldı.

Hakem Jonathan Moss tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Manchester City

Zach Steffen (Corona virüsü) ve Kevin de Bruyne (ayak bileği yaralanması) Manchester City yöneticisi Pep Guardiola’nın arkasında yer almayacak.

Takım haberleri: Southampton

Southampton patronu Ralph Hazenhüttl, sınırlı sayıda katılımcıya sahip bir takım seçmelidir. Will Smallbone (diz yaralanması), Shane long (Korona virüsü) ve Sam McQueen (çapraz bağ kopması) tedavi edilemez.

✨ Tahmin

Southampton’un bu Manchester City takımına karşı bir çıkış yolu bulabileceği görüşündeyiz, ancak muhtemelen vazgeçecekleri kadar fazla olmayacak olsa da.

Manchester City için 2-1’lik galibiyet skoruyla çok yakın bir maç için tavsiyemiz normal saatlerde.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: