İngiltere Premier Ligi’nde Manchester United vs Chelsea maçının tahmini

Manchester United, Perşembe günü Premier Lig maçında Chelsea ile Old Trafford’da deplasmanda karşılaşacak.

Manchester United — Chelsea maçının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri 1xbet promosyon kodu 2022 ve en son bahis oranlarında sunulmaktadır.

Manchester United

Manchester United, Arsenal’e karşı son Premier Lig maçında 3-1 yenilgiden sonra sonucu iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Manchester United% 45’lik bir topa sahipti ve hedefe 14 vuruş yaptı ve bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Manchester United’a gol atan tek oyuncu Cristiano Ronaldo (34′) idi. Öte yandan Arsenal, hedefe 14, bunlardan 7’si hedefe 14 vuruş yaptı. Arsenal için Nuno Tavares (3′), Bucayo Saka (32′) ve Haka Granit’i (70′) attı.

Son maçlarda Manchester United nadiren kaçırmıyor. Manchester United’ın önceki 6 maçtan 6’sında attığı ve bu süre zarfında 12 gol attığı gerçeği onları rahatsız edecektir. Bununla birlikte, bu eğilim bu oyunda devam etmeyebilir.

Chelsea

Chelsea, son maçında West Ham United’a karşı kazandığı Premier Lig’de 1-0 kazandıktan sonra bu maça çıkacak.

O maçta Chelsea% 67’lik bir topa sahipti ve 5’i gole giren gole 26 vuruş yaptı. Chelsea’nin golünü atan tek oyuncu Christian Pulisic (90′) idi. Öte yandan West Ham United, 2’si hedefe isabet eden hedefe 6 vuruş yaptı.

Chelsea son altı maçında 15 gol attı. Chelsea de bu maçların her birinde gol attı. Bu dönemde 9 gol kendi kalelerine atıldı.

Kişisel toplantılar

30/10/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki önceki karşılaşmaların analizi, Manchester United’ın bu maçlardan 2’sini kazandığını, Chelsea’nin ise 1 olduğunu ve berabere kalmanın 3 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde takımlar arasında 11 gol atıldı, bunlardan 6’sı kırmızı şeytanlar ve 5’i mavi olanlar oldu. Maç başına ortalama gol sayısı 1,83 idi.

⚡ Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Manchester United, gol atması ve öne çıkması gerektiğini düşündüğümüz Chelsea takımına karşı gol ağına girmek için iyi bir iş yapmak zorunda kalacak.

Chelsea’nin lehine 0:1’lik bir skorla sona erecek inatçı bir mücadeleyi seçtik.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: