İngiltere Premier Ligi’nde Newcastle United vs Leeds United maçının tahmini

Leeds United, Cuma günü Newcastle United ev kulübüyle Premier League maçı için St. James Park’a gelecek .

Newcastle United — Leeds United maçına ilişkin tahminlerimizin, istatistiklerimizin ve anketlerimizin tamamı, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet bonus görülebilir.

Newcastle United

Newcastle United, Premier Lig’de Manchester United’a karşı önceki maçında 4-1’lik bir skorla yenildikten sonra burada zafere geri dönmeyi umuyor.

O maçta Newcastle United, 3 vuruşta %35’lik bir topa ve 12 vuruşta kaleye sahipti. Newcastle United’ın Protokolündeki tek oyuncu Manquillo’ydu (56′). Manchester United, 7’si hedefe isabet eden 21 gol attı. Cristiano Ronaldo (45 ‘, 62’), Bruno Fernandez (80 ‘) ve Jesse Lingard (92’) Manchester United’da gol attılar.

Steve Bruce’un Newcastle United, son altı maçında toplam 7 gol attığını kaydetti. Öte yandan, bu süre zarfında kaçırdıkları gol sayısı 12’dir.

Leeds United

Premier Lig’de Liverpool’a karşı önceki oyunlarında yenildikten sonra, Leeds United ve destekçileri bu oyunda daha iyi bir skor elde edebileceklerini umuyorlar.

Bu maçta Leeds United %44’lük bir topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 9 gol attı. Liverpool hedefe 30 vuruş yaptı, bunlardan 9’u hedefe çarptı. Muhammed Salah (20 dakika), Fabinho (50 dakika) ve Sadio Mané (92 dakika) Liverpool’da gol attı.

Yoğun olaylara olan tutkusunu gösteren goller, Leeds United’ın birliklerini gönderdiği önceki altı maçta 22 kez atıldı ve her maçta ortalama 3.67 gol attı. Rakiplerine bu toplamın 12’si verildi.

Yüz yüze

01.07.2004’ten başlayarak geçmiş yüz yüze karşılaşmalarına bakarsanız, Newcastle United’ın bunlardan 3’ünü, Leeds United’ın ise 1’lik bir skorla 2 kazandığını görebilirsiniz.

Bu karşılaşmalarda iki kulüp toplam 17 gol attı, bunlardan 9’u saksağan, 8’i beyaz olmak üzere toplam 17 gol attı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,83 idi.

Bu kulüpleri içeren ligin son maçı, final skorunun 1-2 Leeds United tarafından Newcastle United olduğu 26/01/2021 tarihinde 20. maç günü Premier lig’di.

Daha sonra Newcastle United, topun sahipliğinin %42’sini ve hedefe 22 vuruşunu gerçekleştirdi ve bunlardan 5’i hedefe çarptı. Protokoldeki tek oyuncuları Miguel Almiron’du (57 ‘).

Rakibi Leeds United için gole 9 vuruş yaptı ve bunlardan ikisi hedefe çarptı. Rafinha (17 ‘) ve Jack Harrison (61’) kendilerini ayırdılar. Anthony Taylor maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: Newcastle United

Erişilebilirlik büyük bir sorun değil, sadece bir fitness ile ilgili sorun, neredeyse tamamen sağlıklı bir grup oyuncudan Newcastle United ustabaşı Steve Bruce’u rahatsız etmelidir. Martin Dubravka (ayak yaralanması) oyundan ayrıldı.

Takım haberleri: Leeds United

Leeds United’ın patronu Marcelo Bielsa, takım kompozisyonu tamamen yaralanmadığından bu maçtan önce fiziksel formundan endişe duymuyor.

🔮 Tahmin

Newcastle United’ın bu Leeds United takımına puan vermek için işten atılacağı görüşündeyiz, ki bu da muhtemelen kendi galibiyet maçında kendilerini Protokole sokabilecek.

Bu nedenle, Leeds United’ın galibiyetiyle oyunun sonunda 0: 1’lik skorla çok rekabetçi bir karşılaşma görüyoruz.

Bunun için sabırsızlanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: