İngiltere Premier Ligi’nde Southampton — Tottenham Hotspur maçının tahmini

Tottenham Hotspur Salı günü Southampton ev kulübü ile Premier League maçında St. Mary Stadyumu’nu ziyaret edecek.

Southampton – Tottenham Hotspur maçı için tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve maç anketlerimiz şu adreste görülebilir 1xbet bonus nasıl kullanılır (artı oyun başına en iyi oranlar).

Southampton

Önceki sonucuyla cesaretlendirilen Southampton, Premier Lig’in West Ham United’a karşı 2-3 başarısının ardından aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Southampton% 44’lük bir topa sahipti ve hedefe 6 vuruşla 11 kez gol attı. Southampton için goller Mohamed Elyunussi (8 dakika), James Ward-Prouse (61 dakika) ve Jan Bednarek (70 dakika) tarafından atıldı. West Ham United hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Michael Antonio (49 ‘) ve Sayid Benrahma (64’) kendilerini West Ham United için ayırdılar.

Southampton son zamanlarda pek savunma gücü göstermedi. Aslında Southampton, rakiplerinin önceki 6 maçının 6’sında 14 gol atarak gol atmasını engelleyemedi. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğrenelim.

Bu mücadeleye girerken Southampton, önceki iki lig maçında Tottenham Hotspur’u asla yenemedi.

Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur, Premier Lig’i 3-0 kazandıktan sonra Crystal Palace’ın son maçında tutulmasıyla karşılaşacak.

O maçta Tottenham Hotspur% 60’lık bir topa sahipti, 17 gol attı ve 6 gol attı. Tottenham Hotspur’un golleri Harry Kane (32 dakika), Lucas Moura (34 dakika) ve Hyun-min Seong (74 dakika) tarafından atıldı. Crystal Palace hedefe 4 atış yaptı, bunlardan 0 tanesi attı.

Tottenham Hotspur ile önceki 6 karşılaşmanın 5’inde en az üç gol atıldı. Bu süre zarfında maç başına ortalama gol sayısı 3, Tottenham Hotspur’un ortalama gol sayısı ise 2’dir. .

Yüz yüze

28.09.2019’dan itibaren önceki kişisel karşılaşmalarının incelenmesi, Southampton’un bunlardan 1’ini kazandığını, Tottenham Hotspur’un ise berabere kaldığında 4’ü kazandığını gösteriyor.

Toplamda bu dönemde aralarında 21 gol atıldı, bunlardan 8’i The Saints’ten ve 13’ü Spurs’tan atıldı. Bu maç başına ortalama 3,5 gol.

Bu iki takım arasındaki ligin önceki maçı 21.04.2021 Premier Lig maçının 29. günüydü ve skor Tottenham Hotspur 2-1 Southampton ile sona erdi.

Tottenham Hotspur bu kez% 61’lik bir topa sahipti ve hedefe 3 isabetle 12 gol attı. Kafaların yazarları Gareth Bale (60 ‘) ve Hyun—Min Seong (90’) idi.

Southampton 5 atışta 10 atış yaptı. Danny Ings (30 ‘) attı. Maçı David Cooth yargıladı.

Takım Haberleri: Southampton

Alex McCarthy (Kalça problemleri), Sam McQueen (Çapraz bağ Kopması) ve Frasier Forster (Bilinmeyen bir yaralanma) Southampton patronu Ralph Hazenhüttl için oynamayacaklar.

Takım Haberleri: Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur teknik direktörü Antonio Conte’nin erişilebilirlik konusunda birkaç sorunu var. Giovanni Lo Chelso (diz yaralanması), Christian Romero (hamstring yaralanması) ve Ryan Cessegnon (kas yaralanması) takım listesinde olmayacakları isimlerdir.

🔮 Tahmin

Southampton’un Tottenham Hotspur ile yaptığı maçta puan aldığını görmek için bir şeyler yapması gerektiğine dair bir hisimiz var, ki bu da üstünlük kazanmak için en az bir kez puan alması gerektiğini düşünüyoruz.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında Tottenham Hotspur ile 0: 1’lik bir skorla çok eşit bir maç yaptık.

Umarım iyi bir oyun oynarım.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: