İngiltere Premier Ligi’nde Southampton vs Manchester City maçının tahmini

Cumartesi günü St. Mary Stadyumu’ndaki Premier Lig toplantısında, Southampton’un ev takımı Manchester City’ye karşı sahaya çıkacak.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve Southampton -Manchester City maç istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır indirme’de bulunabilir (maç başına en iyi oranlar dahil).

Southampton

Southampton, Wolverhampton Wanderers’ın son maçında Premier League’deki yenilgisinden sonra son sonuçlarını burada tekrarlamak istemiyor.

O maçta Southampton% 59’luk bir topa sahipti ve hedefe 10 vuruşla 13 vuruş yaptı. Southampton’un golü James Ward-Prowese’du (84 ‘). Öte yandan Wolverhampton Wanderers, hedefe 9 vuruş yaptı ve bunlardan 5’i hedefe çarptı. Wolverhampton Wanderers için Raul Jimenez (37), Conor Cody (59) ve Adam Traore (91) puan aldı.

Son zamanlarda, Southampton sık sık özlüyor, ancak kendileri de gol atıyorlar. Son 6 maçında Southampton savunmada 6’sında cezalandırıldı, bu maçlardan 6’sında gol attı.

Bu maç öncesinde Southampton, şampiyonanın son 3 maçında Manchester City’ye karşı kazanamadı.

Manchester

Manchester City, Premier Lig’i kazandıktan sonra son maçında Chelsea’ye karşı 1-0’lık bir skorla karşılaşacak.

O maçta Manchester City, topun sahipliğinin% 56’sını ve hedefe 6 vuruşla 11 vuruş yaptı. Manchester City’nin golü Kevin De Bruyne (70 dakika) oldu. Chelsea hedefe 4 darbe indirdi, bunlardan 1’i hedefe çarptı.

Hücum oyuncusu Manchester City, son altı maçında mutlak sayıda gol atmasına yardım etti (tam olarak 18). Bu, bu süre zarfında maç başına atılan 3 golün imrenilecek ortalamasını onlara getirdi. Bununla birlikte, bu eğilim bir sonraki oyunda mutlaka devam etmeyecektir.

Bu çatışmadan önce Manchester City, ligin önceki 10 deplasman maçından hiçbirini kaybetmedi. Yolda çok iyiydiler.

Kişisel toplantılar

Son yüz yüze karşılaşmalarının 29.10.2019tarihinden itibaren doğrulanması, Southampton’un bu maçlardan 1’ini, Manchester City’nin ise 4’ünü kazandığını ve çekiliş sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda toplamda iki kulüp 16 gol attı, bunlardan 5’i «Azizler» için, 11’i «Vatandaşlar» için. Bu, maç başına ortalama 2.67’lik bir hedeftir.

⚡ Tahmin

Southampton’un Manchester City’ye gol atacak kadar tehlikeli olduğunu varsayıyoruz, ancak bir gol yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayabilir.

Bu nedenle, Manchester City’nin normal zamanlarda kazançlarda küçük bir fark yaratacağını düşünüyoruz — 1:2.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: