İngiltere Premier Ligi’nde Tottenham Hotspur — Brentford maçının tahminleri

Tottenham Hotspur, Perşembe günü Premier Lig maçında Brentford’u Tottenham Hotspur Stadyumu’nda ağırlayacak.

1xbet bonus tahminlerimizi, kullanıcı anketimizi ve Tottenham Hotspur — Brentford maç istatistiklerimizi ve en güncel oranlarımızı bulabilirsiniz.

Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur, Konferansın son Lig turunda Moore’un 2-1 yenilgisinin ardından sonuçları iyileştirmek için çaba gösterecek.

Tottenham Hotspur’un tek golcüsü Harry Kane idi (72′). Moore’a Tomi Horvath (11′) ve Amadeus Marosh (94′) puan verdiler.

Önceki altı Tottenham Hotspur maçında Antonio Conte rakibinin golünü toplam 7 kez vurdu — maç başına ortalama gol sayısı 1,17 oldu.

Brentford

Brentford, Everton’u son maçında Premier Lig’in bir parçası olarak 1-0 mağlup ettikten sonra bu düelloya yaklaşıyor.

O maçta Brentford topu% 40’lık bir paya sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 6 gol attı. Brentford için gol atan tek oyuncu Ivan Tony (24′) idi. Everton rakibi hedefe 14 vuruş yaptı ve bunlardan 5’i hedefe ulaştı.

Önceki yarım düzine maçta Brentford toplam 9 gol attı. Bu davaların her birinde Brentford gol atmayı başardı. Bu dönemde onlara karşı 11 gol atıldı. Bu trendin bu maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Bu maçta Brentford ligin son iki maçında deplasmanda kazanamadı.

Takım Haberleri: Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur patronu Antonio Conte, takım tamamen sağlıklı ve gitmeye hazır olduğu için bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Takım Haberleri: Brentford

Brentford’un patronu Thomas Frank, emrinde tamamen sağlıklı bir kadroya sahipken, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

🔮 Tahmin

Tottenham Hotspur’un büyük olasılıkla iyi bir an ve başarılı gol vuruşu yaratabileceğine dair bir hisimiz var.

Aynı zamanda, Brentford’un kendi başına gol atması kolay olmayacak, ama biz onların gol atma ihtimalinin yeterince yüksek olduğunu düşünüyoruz.

Bu nedenle, Tottenham Hotspur’un 90 dakika sonra 3-1’lik skorla layık bir galibiyetini görmeyi bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: