İngiltere Premier Ligi’nde Tottenham Hotspur — Leeds United maçının tahmini

Pazar günü Leeds United, Tottenham Hotspur ev sahipleriyle Premier League maçı için Tottenham Hotspur Stadyumu’na gidecek.

Tottenham Hotspur ve Leeds United maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri, son maçların oranları da dahil olmak üzere 1xbet bonus verilmektedir.

Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur, Premier Lig’de Everton’a karşı 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu maçta oynayacak.

Bu oyunda Tottenham Hotspur, topun sahipliğinin%55’ini ve 8’i kaleye isabet etti ve bunların 0’ı hedefe çarptı. Rakibine göre Everton, hedefine 12 atış yaptı ve bunlardan ikisi hedefe çarptı.

Son Tottenham Hotspur oyunlarının ilginç bir yönü, içlerinde sıfır olan sonuçların sayısıdır.

Bundan önceki çatışmaların önceki sekstetlerine bakılırsa, bunlardan beşinde BTTS’DEKİ bahis kaybedilmiş olurdu. Bununla birlikte, burada böyle bir eğilimin gelişeceğine dair bir kesinlik yoktur.

Leeds United

Önceki maçta Leeds United, Premier League maçında Leicester City ile 1-1 berabere kaldı.

Bu maçta Leeds United, topun sahipliğinin% 56’sını ve hedefte 18 vuruşunu gerçekleştirdi ve bunlardan 5’i hedefe çarptı. Leeds United’ı gol atan tek oyuncu Rafinha (26 ‘) idi. Leicester City 9 atış yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Harvey Barnes (28 ‘) «Leicester City» için kendini ayırdı.

İstatistikler bunu söylüyor ve Leeds United son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakipleri sadece 6 gol attı. Arkada, Leeds United’ın ortadan kaldırılması gereken bazı zayıf noktaları var.

Bu karşılaşmadan önce Leeds United, önceki 4 lig maçında onlarla ev dışında oynadıklarında Tottenham’ı yenmeden kaldı. Gerçekten çok iyi seyahat etmediler.

Yüz yüze

10 Ocak 2004’ten kalma önceki kişisel karşılaşmalarının incelenmesi, Tottenham Hotspur’un bu maçlardan 3’ünü ve Leeds United’ın 2 berabere sonuç sayısıyla 1 kazandığını gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda toplamda iki kulüp 19 gol attı, bunlardan 11’i Spurs ve 8’i Beyaz olmak üzere gol attı. Bu, maç başına ortalama gol değeri 3,17’dir.

Bu kulüpler arasındaki önceki maç 08.05.2021 Premier Lig’in 35. turundaydı ve skor Leeds United’ı Tottenham Hotspur’un 3-1’lik skoruyla tamamladı.

Bu kez Leeds United% 53’lük bir topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 16 gol attı. Goller Stuart Dallas (13 dakika), Patrick Bamford (42 dakika) ve Rodrigo Moreno (84 dakika) tarafından atıldı.

Öte yandan Tottenham Hotspur, hedefte 11 vuruş gerçekleştirdi ve bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Hyun-min Seong (25 ‘) attı. Hakem Michael Oliver tarafından yapıldı.

Takım Haberleri: Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur patronu Antonio Conte, bu düellodan önce tamamen sağlıklı bir grupla seçebileceği herhangi bir fitness problemine sahip olmadığına minnettar olacak.

Takım Haberleri: Leeds United

Seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir gruptan dolayı, Leeds United teknik direktörü Marcelo Bielsa bu oyunda fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

🔮 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda Tottenham Hotspur’un iyi bir an ve atış sayısına sahip olabileceğini ve olması gerektiğini düşünüyoruz.

Aksine, Leeds United puan kazanmak için mücadele edebilir, ancak gerçekten de en az bir kez de uygulayacakları ihtimalden daha fazla olduğunu düşünüyoruz.

Sürekli ıslık çaldığında Tottenham Hotspur’un 3-1’lik skorla iyi bir zafer kazanacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: