İngiltere Premier Ligi’nde Tottenham Hotspur — Manchester United maçının tahmini

Tottenham Hotspur, Cumartesi günü Premier League toplantısında Manchester United’ın konuklarıyla Tottenham Hotspur Stadyumu’nda buluşacak.

Tottenham – Manchester United için tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve maç sonuçlarımız 1xbet bonus ve güncel oranlarda görülebilir.

Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur, Burnley’e karşı EFL Kupası’nda 0: 1’lik bir sonucun tekrarlanmasını umuyor.

O maçta Tottenham Hotspur topa% 62 ve hedefe 4 vuruşla 10 vuruş yaptı. Tottenham Hotspur’un en başarılı oyuncusu Lucas Moura (68 ‘) oldu. Burnley hedefe 5 atış yaptı, bunlardan 1’i hedefe çarptı.

Son zamanlarda Tottenham Hotspur nadiren tam 90 dakika dayanmayı başardı. Aslında Tottenham Hotspur, rakiplerinin önceki 6 maçının 5’inde 6 gol atmasını engellerken, 6 gol atmayı başaramadı. Bununla birlikte, burada böyle bir eğilimin gelişeceğine dair bir kesinlik yoktur.

Manchester United

Premier Lig’de Liverpool’a karşı son maçında kaybettikten sonra Manchester United durumu düzeltmeye çalışacak.

Bu maçta Manchester United% 36’lık bir topa sahipti ve 4 golle 12 vuruş yaptı. Öte yandan Liverpool, 8’i hedefe isabet eden 19 gol attı. Nabi Keita (5 dakika), Diogo Jota (13 dakika) ve Mohamed Salah (38, 45, 50) Liverpool’da gol attılar.

Manchester United’ın sahaya çıktığı son 6 maçta 22 kez başarılı maçlar elde ettiklerini göstererek, karşılaşma başına ortalama 3.67 gol attık. Rakipleri bunlardan 14’ünü attı.

Bu mücadeleye girerken Manchester United, önceki üç lig maçında onlarla ev dışında oynadığında Tottenham Hotspur’u kaybetmedi.

Yüz yüze

27.08.2018 tarihinden itibaren son yüz yüze karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, Tottenham Hotspur’un bu maçlardan 2’sini, Manchester United’ın ise 3’ünü kazandığını ve maçların beraberlik sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlar boyunca iki kulüp toplam 20 gol attı, bunlardan 12’si Spurs attı ve 8’i Red Devils attı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,33’tür.

Aralarındaki önceki lig maçı, Tottenham’ı 1-3 Manchester United’ı bitirdiğinde 11/04/2021’de 31. Maç günü Premier Lig’di.

O maçta Tottenham Hotspur% 46’lık topa sahipti ve 3’ü hedefe isabet eden 12 gol attı. Protokoldeki tek oyuncuları Hyun Min Seong’du (40 ‘).

Öte yandan Manchester United, 7’si hedefe isabet eden 12 gol attı. Fred (57 ‘), Edinson Cavani (79’) ve Mason Greenwood (96 ‘) kendilerini ayırt ettiler. Maçı Chris Cavanaugh yargıladı.

Takım Haberleri: Tottenham Hotspur

Bu düşük bir devamsızlık oranıdır ve Tottenham Hotspur Gaffer Nuno Espiritu Santo’yu neredeyse tamamen çalışan bir takımdan rahatsız etmesi gereken yalnız bir fitness meselesidir. Ryan Cessegnon oynamıyor.

Takım Haberleri: Manchester United

Manchester United teknik direktörü Ole Solskier’in erişilebilirlik konusunda birkaç sorunu var. Raphael Varan (kasık yaralanması) ve Anthony Marcial (fitness) takım listesinde olmayacakları isimlerdir. Paul Pogba bu oyunu diskalifiye olduğu için oynayamaz.

✨ Tahmin

Manchester United ve Tottenham Hotspur’un burada kalenin arkasını bulabilmeleri gerektiğine inanıyoruz, ancak açık bir kazanan seçmek zor olsa da.

Bakalım nasıl bitecek, ama birimiz bizi bekliyor. Bu yüzden sürekli ıslık çaldığında 1: 1 berabere kalmayı seçtik.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: