İngiltere Premier Ligi’nde Watford vs Everton maçının tahmini

Çarşamba günü Vicaraj Yolu Stadyumu’nda Premier League toplantısı yapılacak: Sahanın sahipleri Watford takımı Everton ziyaretine hazırlanıyor.

Watford — Everton maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görmek için bonus 1xbet geçin (maç başına en iyi oranlar dahil).

Watford

Watford, önceki Premier Lig maçında Crystal Palace’a karşı 1-0 yenildikten sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor olacak.

O maçta Watford topu% 32’ye sahipti ve hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Crystal Palace’ın rakibi hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Wilfrid Zaha (31′) Crystal Palace’ın bir parçası olarak golün yazarı oldu.

Son zamanlarda Watford nadiren kaçırmıyor. Gerçekler, önceki 6 maçın 6’sında Watford’un savunmayı kırdığını ve bu süre zarfında 15 gol attığını gösteriyor.

Bu karşılaşmadan önce Watford, ligdeki son 8 maçında evde kazanamadı. Çok talihsiz bir dizi.

Everton

Everton, Premier Lig’in son maçında Leicester City’yi (1:2) yendikten sonra bu toplantıya yaklaşıyor.

O maçta Everton, zamanın% 34’üne sahipti ve hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefi vurdu. Everton için goller Vitaly Nikolenko (6′) ve Mason Holgate (30′) tarafından atıldı. Öte yandan Leicester City, hedefe 16 vuruş yaptı ve bunlardan 9’u hedefe ulaştı. Leicester City’nin arkasında Patson Duck (11′) öne çıktı.

Önceki altı maçta, Frank Lampard’ın Everton, 7 kez yaptığı yardım çabalarından dolayı ödüllendirildi. Aynı dönemde kapılarına atılan toplam gol sayısı 7’dir.

Bu maçta Everton, ligdeki son 4 maçında evden uzakta kazanamadı.

Kişisel toplantılar

10/12/2018 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son maçları inceledikten sonra Watford’un bunlardan 2’sini, Everton’ un 3’ünü kazandığını ve berabere kalmanın 1 olduğunu öğreneceğiz.

Toplamda bu maçlarda her iki kulüp de 20 gol attı, bunlardan 10’u hornets ve 10’u şekerlemeler oldu. Maç başına ortalama gol sayısı 3,33’tür.

🔮 Tahmin

Watford’un, Everton’un bu kadrosuna karşı golün önüne geçmek için iyi bir iş çıkarması gerektiğine inanıyoruz, ki bu da büyük olasılıkla galibiyet maçında golünü atmayı başaracak.

Bu nedenle, aradaki düdük çaldığında Everton lehine 0: 1’lik bir skor bekliyoruz.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: