İngiltere Şampiyonası kapsamında Blackburn Rovers – Stoke City maçının tahmini

Pazartesi günü Evood Park’ta bir şampiyonluk toplantısı düzenlenecek ve Blackburn Rovers sahasının sahipleri Stoke City’nin rakibi ile bir araya gelecek.

Blackburn Rovers – Stoke City maçına ilişkin tahminlerimizi, istatistiklerimizi ve maç sonuçlarını 1xbet, maç başına en son oranlarla birlikte görebilirsiniz.

Blackburn Rovers

Blackburn Rovers, Peterborough United’a karşı önceki şampiyonluk maçında 2-1 yenilgiden sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor olacak.

O maçta Blackburn Rovers% 46’lık bir topa sahipti ve ikisi de hedefe ulaşan 13 gol attı. Blackburn Rovers için Ben Brereton Diaz attı (77′). Öte yandan, Peterborough United takımı hedefe 15, bunlardan 10’u hedefe çarptı. Peterborough United’a Sammy Schmodix (83′) ve Jack Marriott (87′) puan verdiler.

Blackburn Rovers son zamanlarda oyunun temizliğini korumak için sık sık başarısız oluyor. Önceki 6 maçtan 6’sında Blackburn Rovers’ın savunmayı kırdığı ve bu süre zarfında 8 gol attığı gerçeği onları endişelendirecek. Elbette bu eğilim burada da devam etmeyecek.

Stoke City

Şampiyonada Bristol City’ye karşı yapılan son maçta yenilgiden sonra Stoke City bir fark yaratmayı umuyor.

O maçta Stoke City’nin topu% 56’ya sahipti ve hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Öte yandan Bristol City, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 6 vuruş yaptı. Jay Dasilva (84′), Bristol City’ye gol attı.

Stoke City’nin son altı maçında Michael O’Neill 8 kez başarılı bir şekilde gol attı ve maç başına 1.33 gol attı.

Kişisel toplantılar

06/04/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki karşılaşmaların istatistiklerine baktığımızda, Blackburn Rovers’ın bu maçlardan 2’sini, Stoke City’yi 2 kazandığını ve maçın 90. dakikasından sonra berabere sona eren iki maçtan oluşan kulüpler çok az paylaşıyor.

Toplamda bu maçlarda her iki kulüp de 8 gol paylaştı: Rovers’te 4, Çömlekçilerde 4. Maç başına ortalama gol sayısı 1.33 idi.

Takım Haberleri: Blackburn Rovers

Blackburn Rovers patronu Tony Mowbray’ın bu maçtan önce herhangi bir fiziksel uygunluk sorunu yok, çünkü takım tamamen sağlıklı ve gitmeye hazır.

Takım Haberleri: Stoke City

Neredeyse tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Stoke City yöneticisi Michael O’neill’in fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Harry Southtar (çapraz bağ kopması) burada oynamayacak.

🔮 Tahmin

Bu oyunda Stoke City’nin Blackburn Rovers’a büyük olasılıkla gol atabileceğini düşünüyoruz, ancak bu onların diğer taraftan birkaç gol atmalarını engellemeyebilir.

Hakem son düdüğü verdiğinde Blackburn Rovers’ın 2-1’lik galibiyetini tahmin ediyoruz. Maçın çok rekabetçi olmasını bekliyoruz.*

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: