İngiltere Şampiyonası’nda Blackburn Rovers – Middlesbrough maçının tahmini

Pazartesi günü Yvood Park’taki şampiyonluk maçında, Blackburn Rovers’ın ev takımı Middlesbrough’un rakibi ile karşılaşacak.

Blackburn Rovers —Middlesbrough maç tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve istatistiklerimiz betin bonus kodu girişinde bulunabilir (en iyi bahis oranları dahil).

Blackburn Rovers

Blackburn Rovers, geçen sefer Hull City’den 2-0’lık yenilgiden sonra en iyi skoru umuyor.

O maçta Blackburn Rovers% 52’lik bir topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 15 vuruşla kaleye çarptı. Hull City hedefe 14 darbe indirdi, bunlardan 5’i hedefe çarptı. George Haniman (7 dakika) ve Tom Ivz (67 dakika) Hull City’de gol attılar.

Blackburn Rovers’ın son altı maçında Tony Mowbreya, maç başına ortalama gol sayısı 1,5 iken, toplam 9 kez gol attığı için ödül aldı.

Middlesbrough

Middlesbrough, Reading’i yendikten sonra son maçta 2-1’lik skorla savaşa giriyor.

O maçta Middlesbrough% 63’lük bir topa sahipti ve hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Middlesbrough’un golü Matt Crooks’du (84, 95). Reading’in 10 golü vardı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Andy Carroll (68′) Reading için bir gol attı.

Middlesbrough savunucularının bir dizi güvenilir maçı, önceki 6 maçlarının dördünde kaçırılan gol sayısını bir araya getirdi. Bu süre zarfında kendi saldıran grupları 10 puan almayı başardı. Ancak, bu eğilimin bir sonraki oyunda devam edeceği bir gerçek değil.

Kişisel toplantılar

17 Şubat 2019’da başlayan geçmiş yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Blackburn Rovers’ın bu maçlardan 2’sini ve Middlesbrough’un 1’ini kazandığını ve beraberlik sayısının 3 olduğunu görüyoruz.

Bu çatışmalarda aralarında toplam 7 gol atıldı: Rovers için 4, Borough için 3. Maç başına ortalama gol sayısı 1,17’dir.

Takım Haberleri: Blackburn Rovers

Bu düşük bir işten ayrılma oranıdır ve Blackburn Rovers koçu Tony Mowbray için sağlam bir grupla endişelenmeniz gereken tek bir sağlık sorunu vardır. Bradley Duck (Çapraz Bağ Yaralanması) özlüyor.

Rovers’ın muhtemelen Thomas Kaminski, Darr Lenihan, Ian Paul van Heke, Scott Wharton, Joe Rankin-Costello, Joe Rothwell, John Buckley, Tayo Eduna, Sam’in oynadığı bir oyun için 3-4-3 devresini kullanacağını düşünüyoruz. Gallagher, Ben Brereton ve Reda Hadra.

Takım Haberleri: Middlesbrough

Seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir grupla Middlesbrough patronu Chris Wilder, bu oyundan önce fiziksel uygunluk konusunda endişelenmiyor.

Boro’nun oyuna 3-5-2’lik bir uyumla başlamaya karar verebileceğini düşünüyoruz, oyuna Joe Lumley, Anfernie Dijksteel, Dael Fry, Patrick Mcnair, Isaiah Jones, Matt Crooks, Jonathan Hawson, Marcus Tavernier, Neal ile başlayabiliriz. Taylor, Andraz Sporar ve Aaron Connolly.

Tahmin

Bize göre Middlesbrough’un bu Blackburn Rovers takımını yenme şansı var, ancak onlara attıkları kadar fazla olma ihtimali yok.

Buradaki seçimimiz, Blackburn Rovers’ın bu maçın sonunda 2-1’lik skorla dar bir galibiyeti– Bekleyelim ve bunun nasıl oynayacağını görelim.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: