İngiltere Şampiyonası’nda Fulham’ın Blackpool’a karşı maçının tahmini

Fulham, Cumartesi günü bu şampiyonluk maçında Craven Cottage’da Blackpool’un deplasman takımını ağırlıyor.

Fulham vs Blackpool maçına ilişkin tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anketlerimiz betin bonus kodu girişinde görülebilir (maç başına en iyi oranlar dahil).

Fulham

Fulham, son kez kaldıkları yerden devam etmek isteyecek ve Stoke City’yi şampiyonada 2-3’lük bir skorla yenecek.

O maçta Fulham’ın topa sahip olma oranının% 52’si vardı ve hedefe 6 vuruşla 12 vuruş yaptı. Fulham için goller Rodrigo Muniz (2′), Fabio Carvalho (33′) ve Bobby De Córdoba-Reid (72′) tarafından atıldı. Stoke City hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Stoke City’ye D’argio Wright-Phillips (1′) ve Lewis Baker (58′) puan verdiler.

Fulham’ı içeren maçlar son zamanlarda gergin olma eğilimindeydi ve birçok gol normdu. Sadece son yarım düzine maçta, her iki takım da toplam 30 gol attı (maç başına ortalama 5 gol) ve bunların 23’ü Fulham’ı attı. Bununla birlikte, bu eğilim bir sonraki oyunda kendini göstermeyebilir.

Bu çatışmaya gelince, Fulham, ligin önceki iki ev maçında tek bir yenilgiye uğramadı.

Blackpool

Blackpool, Millwall’ı yendikten sonra bu maça son maçta 1-0’lık bir skorla giriyor.

O maçta Blackpool% 49’luk bir topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 14 gol attı. Blackpool’un arkasındaki protokoldeki tek oyuncu Shane Lavery’di (55 feet). Millwall’ın dokuz golü vardı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

Önceki 6 karşılaşmasında Blackpool toplam 9 gol attı. Blackpool da bu davaların her birinde gol attı. Bu süre zarfında savunucuları kalelerine 8 gol attı.

Kişisel toplantılar

Daha önceki kişisel karşılaşmalarının 04.03.2011tarihinden itibaren incelenmesi bize Fulham’ın bunlardan 3’ünü ve Blackpool’un 1’ini kazandığını ve beraberlik sayısının 2 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlarda toplamda iki kulüp 14 gol attı, bunlardan 9’u Cottagers için, 5’i de Cottagers için. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 2,33’e eşit olarak verir.

Takım Haberleri: Fulham

Görünüşe göre The Cottagers, Marek Rodak, Denis Odoi, Tosin Adarabioyo, Tim Reem, Joe Brian, Tom Cairney, Harrison Reed, Neskens Kebano, Fabio Carvalho’nun yer aldığı maçta 4-2-3-1’lik bir plana hazırlanıyor. . Harry Wilson ve Alexander Mitrovich.

Takım Haberleri: Blackpool

The Seasiders’ın Daniel Grimshaw, Dujon Sterling, Marvin Ekpitet, Richard Kio, J. Moore’un katılımıyla 4-4-2’lik bir şemaya göre oynayabileceğine inanıyoruz. Lawrence-Gabriel, Josh Bowler, Callum Connolly, Kenny Dougall, C. J. Hamilton, Gary Madina ve Shane Lavery’den. .

💡 Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurarak, Fulham topa sahip olmaya hakim olabilir ve hakim olmalı ve birkaç başarılı an yaratmalıdır.

Öte yandan Blackpool, kendi golleri için mücadele edecek olsa da, muhtemelen gol atacaklarını düşünüyoruz.

Bu nedenle Fulham’ın maçın sonunda 3-1’lik skorla rahat bir galibiyet bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: