İngiltere Şampiyonasında Swansea City – Bournemouth maçı için tahmin

Swansea City, Salı günü ligde Bournemouth ile karşılaşacak.

Swansea City vs Bournemouth için tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketimiz 1xbet promosyon kodu 2022 mevcuttur – ayrıca maç için en son oranlar.

Swansea City

Swansea City, son lig maçında Sheffield United’a 4-0 kaybettikten sonra sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Swansea City %62 topa sahip oldu ve 6 şut isabeti buldu ve bunların 2’si hedefi vurdu. Sheffield United, 6’sı kaleye olmak üzere 12 şut attı. Sheffield United adına Morgan Gibbs-White (14′, 78′), George Baldock (17′) ve Billy Sharp (38′) kaydetti.

Son maçlarda Swansea City genellikle sıfırdan gol atıyor.

Bournemouth

Bournemouth bu karşılaşmaya son lig maçında Blackpool’u 1-2 yenerek girdi.

Bu maçta, Bournemouth topa %70 sahip oldu ve 7’si kalede olmak üzere 13 şut isabeti buldu. Jamal Lowe (86′) ve Siriki Dembele (95′) Bournemouth adına gol attı. Öte yandan Blackpool, kaleye 15 atış yaptı ve 7’si hedefi vurdu. Josh Bowler (37′) Blackpool adına bir gol kaydetti.

Formlarına bakıldığında, Bournemouth son 6 maçının 5’inde gol attı ve 7 gol yedi. Defansif olarak, Bournemouth çok güvenilir değil. Her halükarda, bu trendin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Kişisel toplantılar

18/03/2017 tarihinden bu yana önceki maçların sonuçlarına bakmak, bu toplantıların Swansea City için başarılı olmadığını söylüyor. Tek bir galibiyet alamadılar, Bournemouth daha iyiydi ve bu toplantıların yüzde 67’sini kazandı.

Bu dönemde 0’ı “kuğular” ve 10’u “kirazlar” olmak üzere toplam 10 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 1.67’dir.

Takım haberleri: Swansea City

Swansea City patronu Russell Martin, takımda sakatlanan oyuncusu olmadığı için bu maç öncesinde herhangi bir kondisyon sorunu yaşamıyor.

Bize göre Swans 3-4-2-1 sistemini kullanmalı ve Andrew Fisher, Ryan Bennett, Ben Cabango, Ryan Manning, Cyrus Christie, Flynn Downes, Jay Fulton, Joel Latibaudier, Corey Smith, Jamie Paterson ve Michael’ı seçmeli. Obafemi.

Takım Haberleri: Bournemouth

Cherry’nin Mark Travers, Jack Stacy, Nathaniel Phillips, Lloyd Kelly, Jordan Zemour, Todd Cantwell, Lewis Cook, Philip Billing, Jadon Anthony, Dominic Solanke ve Sirika Dembele’yi kullanarak 4-3-3 sistemini tercih edebileceğine inanıyoruz.

💡 Tahmin

Swansea City’nin maç sırasında, galibiyet maçında gol atması gereken Bournemouth’un savunmasını kırmak için bir takım olarak çok çalışması gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle 90 dakika sonra 0-1 Bournemouth lehine sonuçlanacak zorlu bir mücadele görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: