Inter Milan’ın İtalyan Serie A’da Juventus’a karşı oynadığı maçın tahmini

Juventus Pazar günü Inter ev kulübü ile Serie A maçı için Giuseppe Meazza Stadyumu’na gidecek.

Inter Milan — Juventus maçı için kullanıcı anketindeki tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve sonuçlarımız, son maçın oranlarıyla birlikte betin bonus kodu gösterilmektedir.

Inter Milan

Önceki sonucundan cesaret alan Milan Inter, Şampiyonlar Ligi’ndeki başarısının ardından Tiraspol Şerifi’ne karşı 3-1’lik bir skorla aynı şeyi umut edecek.

O maçta Milan Inter, topun% 70’ine sahipti ve 29 gol attı, bunlardan 8’i golün önüne geçti. Milan Inter’in kadrosunda Edin Dzeco (34 dakika), Arturo Vidal (58 dakika) ve Stefan de Vrius (67 dakika) yer aldı. Öte yandan Tiraspol Şerifi, 3’ü hedefe isabet eden kaleye 8 vuruş yaptı. Till (52 ‘) Tiraspol Şerifi’nin golcüsü oldu.

Son zamanlarda, Milanese Inter nadiren kaçırmadı. Aslında Milanlı Inter, önceki maçlarının 6’sından 5’inde 8 gol atarken gol attı. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görmemiz gerekecek.

Bu maçtan önce Milan Inter, ligin önceki 20 ev maçında kaybetmeyecek. Ne kale ama.

Juventus

Juventus, son maçında Zenith’i yendiklerinde Şampiyonlar Ligi’nde 0: 1’lik bir skorla kazandıktan sonra karşılaşacak.

O maçta Juventus% 58’lik bir topa sahipti ve hedefe 2 vuruşla 11 gol attı. Juventus’u gol atan tek oyuncu Dejan Kulusewski’ydi (86 ‘). Rakibi için Zenith, hedefine 12 vuruş yaptı ve bunlardan ikisi hedefe çarptı.

Son yarım düzine karşılaşmada Juventus 10 gol attı. Juventus da bu davaların her birinde gol atmayı başaramadı. Bu dönemde kalelerine 4 gol attıklarını gördüler.

Buna katılarak Juventus ligin son iki maçında deplasmanda kaybetmiyor.

Yüz yüze

10.06.2019’dan kalma geçmiş yüz yüze karşılaşmalarının doğrulanması bize Milanlı Inter’in bunlardan 1’ini, Juventus 4’ü ise berabere kalan sonuçla 1 kazandığını gösteriyor.

Bütün bu maçlar için 15 gol attılar, bunlardan 6’sı Nerazzurri ve 9’u Juventus’du. Maç başına ortalama gol sayısı 2,5’dir.

Ligdeki bu kulüplerin önceki maçı Serie A’nın 37. günü olan 15.05.2021 maçıydı ve Juventus ile 3-2’lik bir skorla sona erdi.

Bu maçta Juventus% 41’lik bir topa sahipti ve 13 gol attı, bunlardan 6’sı golün önüne geçti. Goller Cristiano Ronaldo (24 ‘), Juan Cuadrado (45’, 88 ‘) ve Giorgio Chiellini (83’ Autogall) tarafından atıldı.

Öte yandan Milanlı Inter, kaleye 8 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Romelu Lukaku (35 ‘) golcü oldu. Hakem Gianpolo Calvareza’ya konuştu.

Takım Haberleri: Milan Arası

Christian Eriksen (kalp hastalığı) ve Gabriel Brazao (çapraz bağların yırtılması), Milan Inter’in antrenörü Simone Inzagi’ye ulaşılamaz.

Takım Haberleri: Juventus

Juventus’un antrenörü Massimiliano Allegri, oyuna hazır, tamamen sağlıklı bir kadroyla bu maçtan önce fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

✨ Tahmin

Bu maçta Juventus’un Milan Inter’e gol atma şansının yeterli olması gerektiğini düşünüyoruz, ancak bu yenilgiyi önlemek için yeterli olmayabilir.

Bu maçın sonunda Milan Inter’in 2-1’lik hafif avantajını öngörüyoruz. Bunun nasıl olduğunu görmek ilginç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: