İspanya Kupası maçında Athletic Bilbao — Barcelona’nın tahmini

Barcelona, Perşembe günü Athletic Bilbao ile yapılacak olan İspanya Kupası maçına hazırlanırken oynayacak.

Athletic Bilbao ve Barcelona maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini betin bonus kodu (maç başına en iyi oranlar dahil) okuyun.

Atletik Bilbao

Athletic Bilbao, Real Madrid’e karşı önceki maçında Super Bowl’da 2-0’lık yenilgiden sonra buradaki son sonucunu tekrarlamak istemiyor.

Önceki altı maçta Athletic Bilbao’nun Marcelino García Torala, gollerine 8 kez attığı için ödül aldı ve maç başına ortalama 1,33 gol attı.

Barselona

Super Bowl’un bir parçası olarak Real Madrid’e karşı yapılan son maçta yenilginin ardından Barcelona ve seyahat eden taraftarları burada en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

Rakamlar kendileri için konuşuyorlar ve Barcelona son 6 maçtan 5’inde gol atarken, rakipleri toplamda 8 gol attı. Savunmada Barcelona’nın zayıf bir göbeği var gibi görünüyor. Bununla birlikte, bu kalıbın bu yaklaşan oyunda devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor.

Kişisel toplantılar

23.06.2020 tarihli son kişisel karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, Athletic Bilbao’nun bu maçlardan 1’ini, Barcelona’nın ise 4’ünü ve berabere sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlarda aralarında 20 gol atıldı, bunlardan 7’si Los Leones için, 13’ü de Barça için atıldı. Bu maç başına ortalama gol sayısı 3,33’tür.

Bu takımları içeren ligin son maçı, La Liga’nın 21.08.2021’in ikinci maç günü, Athletic Bilbao 1-1 Barcelona ile sona erdiğinde gerçekleşti.

Bu durumda Athletic Bilbao’nun yüzde 33’lük topa sahip olduğu ve 7’sinin gole çıktığı 16 vuruş vardı. Protokoldeki tek oyuncuları Inigo Martinez (50 dakika) idi.

Öte yandan Barcelona’da gole 9, bunlardan 3’ü de hedefe 9 vuruş yapıldı. Memphis Depay (75 dakika) gol attı. Juan Martinez Munuera’nın maçı yargılandı.

Takım Haberleri: Athletic Bilbao

Unai Vendedor (hamstring yaralanması), Asier Villalibre (hamstring yaralanması) ve Unai Nunez (baldır kas yaralanması) Atletik Bilbao’nun patronu Marcelino García Toral’a ulaşılamaz.

Takım haberleri: Barcelona

Barcelona yöneticisi Javi Hernandez’in ulaşılamayan birkaç oyuncuyla mücadele etmesi gerekiyor. Moussa Wage (diz kapağının yırtılması), Martin Braithwaite (diz yaralanması), Eric Garcia (hamstring yaralanması), Serghi Roberto (hamstring yaralanması) ve Samuel Umtiti (ayak parmağının kırığı) seçime hazır değil. Luuk de Jong diskalifiye nedeniyle bu maça katılamaz.

✨ Tahmin

Her şeyi hesaba katarak, Athletic Bilbao’nun, gol atmayı ve öne çıkmayı başarması gereken bu Barcelona kadrosuna karşı nasıl gol attıklarını görmek için iyi bir performans göstermesi gerekecek.

Bu nedenle, çok rekabetçi bir oyunu 0:1’lik bir avantajla, normal zamanlarda Barcelona lehine tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: