İspanya La Liga 2 maçında Real Oviedo – Ponferradin’in tahmini

Ponferradina, Real Madrid Oviedo’nun ev sahipleriyle La Liga 2 maçı için Cuma günü Carlos Tartieri Stadyumu’na gidecek.

Real Oviedo — Ponferradina maçının tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi (en iyi bahis oranları dahil) görmek için 1xbet gidin.

Real Oviedo

Real Oviedo, La Liga 2’de Fuenlabrada’ya karşı 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu oyuna giriyor.

Real Madrid Oviedo Jose Ziganda, son altı maçta 8 kez gol atmayı başardı. Öte yandan bu maçlarda kendilerine 6 gol atıldı.

Ponferradine

Ponferradina son kez La Liga 2 maçında Amorebiet’le 1-1 berabere kaldı.

Ponferradine’den gelen protokoldeki tek isim Edu Espiau’dur (80 ‘). Guruzet Tepesi (42 ‘) Amorebete lehine kendini gösterdi.

İstatistikler bunu söylüyor ve Ponferradina son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplamda 5 gol yedi. Ponferradin’in arkası mükemmel değildi. Bununla birlikte, bu oyunda böyle bir eğilimin devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Yüz yüze

26 Mart 2016’dan itibaren kişisel karşılaşmalarının istatistiklerine bakarsanız, kulüplerin hiçbiri genel olarak zirveye çıkmadı: Real Oviedo bu maçlardan 2’sini kazandı, Ponferradina 2 ve 2 ise normal saatlerde berabere kaldı.

Bu maçlar boyunca toplam 12 gol attılar, bunlardan 7’si Carbayon’u attı ve 5’i La Ponfe’yi attı. Maç başına ortalama gol sayısı 2 idi.

Bu taraflarla oynanan önceki liglerin oyunu La Liga, 12’nci 24/10/2021 maçının 2. günü oldu ve skor Ponferradin’in 1-2 Real Oviedo’yu bitirdi.

O gün Ponferradina% 69’luk topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 17 gol attı.

Real Oviedo hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Samuel Obeng (13 ‘), David Kostas (56’ Otogol) ve Borja Baston (81 ‘) kendilerini ayırt ettiler. Hakem Eduardo Prieto Iglesias tarafından yapıldı.

Takım Haberleri: Real Oviedo

Javi Mier (sertlik) ve Mateus Ayas (diz yaralanması) Gerçek Oviedo’nun patronu José Ziganda’ya ulaşılamaz.

Takım Haberleri: Ponferradina

Tam güç grubunda, Ponferradine soyguncusu John Bolo’nun mücadele etmesi gereken tek bir fitness kaygısı var. José Rios (Kas Sorunları) bu maçı kaçırıyor.

Tahmin

Ponferradine’nin Real Oviedo’nun bu kadrosuna karşı bir şeyler oynaması için biraz şansa ihtiyaç duyabileceğini düşünüyoruz, ki bu da muhtemelen gol atacak ve zirvede kalacak.

Bu nedenle, bu mücadelenin sonunda Real Oviedo’nun lehine 1-0 galibiyet skoruyla iyi bir mücadele hayal ediyoruz. Bunun zor olmasını beklemek.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: