İspanya La Liga maçında Athletic Bilbao — Getafe’nin tahmini

Athletic Bilbao, Cuma günü La Liga toplantısında Estadio San Mamés’de Getafe’nin konuklarını ağırlayacak.

Athletic Bilbao – Getafe maçının tüm tahminleri, kullanıcı anketi sonuçları ve istatistikleri betin bonus kodu (maç başına en iyi oranlar dahil) sunulmaktadır.

Atletik Bilbao

Athletic Bilbao, önceki La Liga maçında Real Betis’e karşı 1-0 yenildikten sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta Athletic Bilbao% 49’luk bir topa sahipti ve gole 11 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Real Betis gole 8, 5’i de gole 8 vuruş yaptı. Real Betis için Borja Iglesias’ı (20′) attı.

Son zamanlarda Athletic Bilbao nadiren temizliğini koruyor. Aslında Athletic Bilbao, önceki 6 maçtan 5’inde 10 gol atarken gol attı.

Getafe

Önceki maçta Getafe, La Liga maçında Valencia ile 0:0 berabere kaldı.

O maçta Getafe% 53’lük bir topa sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 16 gol attı. Valencia hedefe 6, hedefe 0 isabet etti.

Kike Sánchez Flores’in Getafe takımı son 6 maçında gollerine 9 kez saldırdı. Aynı maçlar için kaçırılan toplam gol sayısı 9’dur.

Bu maçtan önce Getafe, ligdeki son 17 maçında deplasmanda kazanamadı. Çaresiz olmalılar.

Yüz yüze toplantılar

07/04/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Athletic Bilbao’nun bunlardan 1’ini, Getafe’nin ise 2’sini kazandığını ve 3 beraberlik aldığını gösteriyor.

Toplamda, bu dönemde her iki kulüp de 13 gol attı, bunlardan 7’si Los leones ve 6’sı azulones oldu. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.17 idi.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki son maç, Getafe’nin Athletic Bilbao ile 0:0 oynadığı La Liga’nın 16. gününde 06/12/2021’de gerçekleşti.

Bu maçta Getafe% 45’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan gole 17 vuruş yaptı.

Athletic Bilbao hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Yargıç: Jorge Figueroa Vasquez.

Takım Haberleri: Athletic Bilbao

Hulen Aguirresabala (Akromiyoklaviküler kas kontüzyonu), Dani Garcia (Pubit), Ander Capa (Kas Problemleri) ve Inigo Martinez (Kas Problemleri), Atletik Bilbao patronu Marcelino Garcia Toral için mevcut olmayacaktır.

Takım haberleri: Getafe

Getafe menajeri Kike Sánchez Flores’in bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

💡 Tahmin

Bu oyunda Getafe, Athletic Bilbao’yu gol atamazsa hayal kırıklığına uğrayacak, ancak yenilgiden kaçınmak için bu yeterli olmayacaktır.

Maçın 90’ıncı yarının ardından Athletic Bilbao lehine 2-1’lik skorla çok stresli olacağını düşünüyoruz. Bu kesinlikle zor bir seçim.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: