İspanya La Liga maçında Celta Vigo – Espanyol’un tahmini

Espanyol, Cuma günü La Liga’nın Celta ev sahipleriyle buluşması için Abanca Balaidos Stadyumu’na gelecek.

Celta Vigo -Espanyol maçlarına ilişkin tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri 1xbet ve güncel oranlarda gösterilmektedir.

Celta Vigo

Celta Vigo, Andorra’yı İspanya Kupası’nda 1-2 yendikten sonra bir galibiyet daha hedefleyecek.

O maçta Celta Vigo% 51’lik topa sahipti ve 8’i hedefe isabet eden 21 gol attı. Celta Vigo’da goller Jose Fontana (14 dakika) ve Santi Mina (118 dakika) tarafından atıldı. Öte yandan Andorra, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 10 vuruş yaptı. Vilanova (39 ‘) Andorra’nın golcüsü oldu. Maç ekstra zamana geçti ve Celta Vigo kazandı.

Eduardo Cude’nin Celta Vigo’nun takımı, önceki altı maçta 11 kez gol attı. Tersine, bu maçlarda kaçırdıkları gol sayısı 5’dir.

Espanyol

Espanyol, bir önceki maçında Cristo Atletico’ya karşı 1-2 İspanya Kupası’nı kazandıktan sonra toplantıya liderlik etti.

O maçta Espanyol, hedefe 6 vuruşla 27 vuruşla topun sahipliğinin% 62’sini hedefe taşıdı. Espanyol’un bir parçası olarak golcüler Wu Lei (47 ‘) ve Sergey Gomez (87’) idi. Öte yandan Cristo Atlético, hedefe 3 giriş yaptı, 1’i de hedefe çarptı. Sualdea (6 ‘) Cristo Atletico’nun golcüsü oldu.

Formlarına bakarsanız, Hispanyol son 6 maçının 5’inde gol yedi ve toplamda 8 gol yedi. Arkada Espanyol çok sağlam değildi.

Yüz yüze

İki taraf arasındaki çekilişler yaygınlaştı. 18.09.2017 tarihinde yapılan yüz yüze toplantılar sırasında taraftarlar bunlardan 5’ini gördüler. Bu nispeten yüksek bir rakamdır – oynanan oyunların% 83’ü.

Bu dönemde toplam 13 gol attılar, bunlardan Os Celestes için 6 gol ve Perikitos için 7 gol attılar. Maç başına ortalama gol sayısı 2,17’dir.

Bu takımları içeren ligin son maçı, Espanyol’un Celta Vigo’nun 0-0’lık skoruyla sona erdiği La Liga’nın 38’inci günü 19.07.2020’de oynanan maçtı.

Bu kez, Espanyol topu% 49’a sahipti ve 1’i hedefe isabet eden 8 vuruşla kaleye çarptı.

Rakibi Celta Vigo için kaleye 9 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Hakem Adrian Cordero Vega tarafından yapıldı.

Takım Haberleri: Celta Vigo

Celta Vigo’nun patronu Eduardo Cude’nin bu çatışmaya girerken fitness konusunda hiçbir problemi yok, kesinlikle yaralanmadan seçebileceğiniz bir grup sayesinde.

Takım haberleri: Espanyol

Seçilebilecek tamamen yaralanmaya karşı korumalı bir ekiple, Espanyol’un patronu Vicente Moreno bu oyunda fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

⚡ Tahmin

Espanyol’un Celta Vigo’yu kıracak kadar güçlü olduğuna inanıyoruz, ancak bu kaybetmekten kaçınmak için yeterli olmayabilir.

Bunun sonunda 2-1’lik skorla Celta galibiyetiyle çok yakın bir maça gidiyoruz. Bakalım nasıl gidiyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: