İspanya La Liga maçında Granada — Real Madrid tahmini

Granada, Pazar günü La Liga toplantısında Nuevo Los Carmenes Stadyumu’nda Real Madrid’in konuklarıyla oynayacak.

Betin bonus kodu Granada — Real Madrid maçı için tam tahminler, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı anketleri ve en iyi bahis oranları gösterilmektedir.Her iki takım da tahmini puanlayacak

Granada

Granada, La Liga’daki yenilgiden sonra Espanyol’a karşı önceki maçında 2-0’lık bir skorla zafere geri dönmeyi umuyor.

O maçta Granada% 57’lik bir topa sahipti ve 5 golle 17 gol attı. Rakibi için Espanyol, 6’sı hedefe isabet eden 17 gol attı. Adria Pedrosa (30 ‘) ve Raoul de Thomas (42’) Espanyol için gol attılar.

Granada’nın katıldığı son 6 maçtan 5’inde maç başına en az üç gol kaydedildi. Bu dönemde gollerin ağırlığına gelince, muhalifler toplam 5, Granada ise 6 gol attılar. Önceki sonuçları bir kenara bırakırsak, bu şemanın burada bu maçta tekrarlanıp tekrarlanmayacağı henüz bilinmemektedir.

Bu maçta Granada, ligin son 12 maçında Real Madrid’e kaybedecek.

Real Madrid

Real Madrid, La Liga’da son maçında Rayo Vallecano’ya karşı 2-1’lik galibiyetten sonra karşılaşmaya çıkacak.

O maçta Real Madrid’in% 55’lik bir topu vardı ve 7’si hedefe isabet eden 15 gol attı. Real Madrid’de goller Tony Kroos (14 dakika) ve Karim Benzema (38 dakika) tarafından atıldı. Öte yandan, Rayo Vallecano’nun golüne 18 vuruş vardı, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Radamel Falcao (76 ‘) Rayo Vallecano’nun golcüsü oldu.

Real Madrid’in savunucularının belirleyici eylemleri dizisi, önceki 6 maçlarına kıyasla 4 gol atmalarına neden oldu. Aynı dönemde kendileri 13 gol attılar.

Yüz yüze

01.07.2017’den itibaren geçmiş kişisel karşılaşmalarının analizi, bu maçların Granada için mutlu olmadığını gösteriyor. Herhangi bir galibiyet elde edemediler ve Real Madrid sadece maçların% 100’ünü kazanarak onlardan daha iyiydi.

Bu oyunlarda da çok sayıda gol atıldı – 25 gol, maç başına ortalama 4,17 gol oldu.

Bu kulüpler arasındaki önceki düello, Granada’nın final skoru 1: 4 Real Madrid’in 36. La Liga maçında 13.05.2021’de gerçekleşti.

O maçta Granada% 34’lük bir topa sahipti ve bunlardan 5’i hedefe isabet eden 10 golü yendi. Protokoldeki tek oyuncuları Jorge Molina’ydı (71 dakika).

Öte yandan Real Madrid’in gole 16 şutu vardı, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Goller Luka Modric (17 ‘), Rodrigo Gus (45’), Audriosola (75 ‘) ve Karim Benzema (76’) tarafından atıldı. Jesus Gil Manzano’nun maçı yargılandı.

Takım haberleri: Granada

Granada’nın patronu Robert Moreno, bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadığına minnettar olacak, çünkü seçim için sakatlıksız bir grup mevcut.

Takım Haberleri: Real Madrid

Aralarından seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir ekiple Real Madrid’in patronu Carlo Ancelotti, bu oyuna girerken fiziksel formundan endişe duymuyor.

Tahmin

Bu maçta Granada’nın bu Real Madrid takımının savunmasını geçebileceğini düşünüyoruz, ancak bir golün diğer ucunda bir çifti kaçırmalarını engelleyeceği pek olası değil.

Buradaki seçimimiz, bunun sonunda Real Madrid 1-2’nin küçük avantajına dayanıyor. Bu çok zor bir meydan okumadır.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: