İspanya La Liga maçında Osasuna — Sevilla tahmini

Osasuna, Cumartesi günü bu La Liga maçında El Sadar Stadyumu’nda Sevilla ile oynayacak.

Osasuna — Sevilla maçındaki tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri ve en son bahis oranlarını görmek için 1xbet promosyon kodu gidin.

Osasuna

Önceki maçta kazanan Osasuna, La Liga’da Granada’yı 0:2’lik skorla yenerek benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

O maçta, Osasuna topun% 45’ini elinde tutmayı başardı ve 7 vuruşta 16 gol attı. Osasuna’nın golleri David Garcia (64 dakika) ve Kike Garcia (89 dakika) tarafından atıldı. Rakipleri için Granada hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe çarptı.

Osasuna’daki son oyunların sabit bir özelliği sıfır sayımdır.

Bundan önceki altı maçından 5 tanesinde “her iki takım da gol atacak” bahsi kaybedilecekti.

Bu karşılaşmaya gelince, Osasuna ligdeki son 9 maçında Sevilla’ya karşı galibiyet kaydetmedi.

Sevilla

Önceki maçta Sevilla, La Liga maçında Vigo’dan Celta ile 2-2 berabere kaldı.

O maçta Sevilla% 65’lik bir topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 17 vuruşla kaleye çarptı. Sevilla’nın bir parçası olarak goller Alejandro Gomez (71 dakika) ve Oliver Torres (74 dakika) tarafından atıldı. Öte yandan Celta de Vigo, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 6 darbe indirdi. Celta’nın kadrosunda Franco Worvies (37 dakika) ve Iago Aspas (40 dakika) puan aldı.

Son altı maçta Sevilla toplam 8 gol attı. Bu davaların her birinde »Sevilla” da protokole girdi. Bu süre zarfında kalelerine 5 gol attılar. Her halükarda, bu maçın burada böyle bir eğilimin devam edip etmeyeceği zaman gösterecek.

Kişisel toplantılar

20 Mayıs 2017’den itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçlara bakıldığında, bu toplantıların Osasuna için mutlu olmadığını gösteriyor. Sevilla onlar için çok iyiyken, bu maçların% 83’ünde onları yenerek tek bir galibiyet kazanamadılar.

Bu maçlarda aralarında 17 gol atıldı, bunlardan 3’ü Los Rojillos ve 14’ü Sevilla için atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,83’tür.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son karşılaşma, La Liga’nın 12. günü 30.10.2021 maçıydı ve Sevilla 2-0’lık Osasuna skoruyla sona erdi.

O maçta Sevilla’nın topun% 64’ü topa sahipti ve hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Goller Diego Carlos (40 dakika) ve Lucas Ocampos (60 dakika) tarafından atıldı.

Osasun’un kapısına 10 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Carlos Del Cerro Grande maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Osasuna

Aridan Hernandez (Baldır yaralanması) ve Jesus Arezo (Fibula kırığı), Osasuna’nın yardımcısı Yagoba Arrasate’den dolayı yok olacaklar.

Los Rogillos, ilk yarıya Sergio Herrera, Unai Garcia, David Garcia, Juan Cruz, Mana Sanchez, Lucas Torro, John Moncayola, Oyer, Kike, Ante Budimir ve Ruben Garcia ile başlayan maçta 4-3-3 sistemini iyi kullanabileceği muhtemel görünüyor.

Takım haberleri: Sevilla

Sevilla’nın patronu Hulen Lopeteggi birkaç oyuncuyu etkisiz hale getirdi. Eric Lamela (Omuz Yaralanması) ve Suso (Ayak Bileği Yaralanması) tedavi edilemez.

Sevilliler’in 4-3-3 şemasına göre oyuna Yasin Boon, Gonzalo Montiel, Diego Carlos, Jules Kunde, Marcos Acuña, Ivan Rakitic, Fernando, Joan Jordan, Youssef En Nesiri, Raphael’e bir başlangıç yaparak başlamasına karar verebileceğine inanıyoruz. Mir ve Lucas Ariel Ocampos.

✨ Tahmin

Osasuna’nın, bu Sevilla takımını yenmek için bununla yüzleşebileceğini düşünüyoruz, ki bu da üstünlük kazanmak için en az bir gol atması gerektiğini düşünüyoruz.

Böylece, ana maçın düdüğü çaldığında Sevilla’nın avantajını 0: 1’lik bir skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: