İspanya La Liga maçında Real Sociedad — Cádiz’in tahmini

Perşembe günü Cadiz, Real Sociedad’la La Liga maçı için Real Madrid Arena’yı ziyaret edecek.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Real Sociedad —Cadiz maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır geçin (artı maç başına en iyi oranlar).

Real Sociedad

Real Sociedad, La Liga’da Levante’den 2-1 yenilgisinin ardından zafer yoluna dönmeyi umuyor.

O maçta Real Sociedad% 65’lik bir topa sahipti ve 6’sının hedef alındığı gole 21 vuruş yaptı. Real Sociedad için gol atan tek oyuncu David Silva’ydı (66′). Rakip Levante OOD, hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Levante için Miramon (53′) ve Gonzalo Melero (90′) puan aldı.

Real Sociedad Imanola Alguacil, son altı maçında 5 kez gol attı. Bu süre zarfında kendilerine karşı atılan karşılaştırmalı gol sayısı 5’dir.

Bu maçtan önce Real Sociedad ligdeki son 2 maçını evde kazanamadı.

Cadiz

Cadiz, bir önceki maçta Elche’yi yendikleri için La Liga’da 3-0 kazandıktan sonra maça çıkacak.

O maçta Cadiz% 55’lik bir topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 17 gol attı. Cádiz’in kadrolarında goller Álvaro Negredo (80′), Ruben Sobrino (83′) ve Antoni Losano (93′) tarafından atıldı. CF Elche hedefe 4 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı.

Önceki 6 maçta Sergio González’in takımı Cádiz, maç başına ortalama 1,33 golle 8 gol attı.

Bu düelloda Cadiz önceki üç lig maçında evden uzakta kaybetmedi.

Kişisel toplantılar

11/05/2008 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların analizi bize bu toplantıların Cadiz için oldukça acı verici olduğunu gösteriyor. Tek bir galibiyet elde edemediler, Real Sociedad ise maçların yüzde 83’ünü kazanarak kendilerine üstünlük sağladı.

Bu maçlarda her iki kulüp de 21 gol attı, bunlardan 16’sı Tksuri-Urdin ve 5’i Denizaltı Amarillo oldu. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3,5’dir.

Bu takımlar arasındaki önceki düello, 12.09.2021 tarihinde La Liga’nın bir parçası olarak, Real Sociedad’ın (Cadiz) 0-2’lik skoruyla sona eren 4. gün maçında gerçekleşti.

O zaman Cadiz, zamanın% 22’sine sahipti ve 1’i gole isabet eden hedefe 6 vuruş yaptı.

Real Sociedad’ın 16 golü vardı, bunlardan 4’ü gole çıktı. Golleri Mikel Oyarsabal (71′, 84′) attı. Maç Alejandro Muñiz Ruiz tarafından yargılandı.

💡 Tahmin

Bu maçta Real Sociedad büyük olasılıkla sahaya hakim olacak ve hak ettiği oranlarla ödüllendirilecek.

Tersine, “Cadiz” anları gerçekleştirmede zorluk çekecektir, ancak muhtemelen puan almak için yeterli şansa sahip olduklarına inanıyoruz.

Tahminimiz, Real Sociedad’ın 90 dakikanın sonunda 3-1’lik skorla rahat bir galibiyetidir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: