İspanya La Liga maçında Real Sociedad — Espanyol’un tahmini

Real Sociedad, Pazartesi günü La Liga maçında Real Madrid Arena’da Espanyol ile buluşacak.

Real Sociedad -Espanyol maçının tam tahmini, istatistikleri ve sonuçları 1xbet promosyon kodu maç başına en son oranlarla birlikte sunulmaktadır.

Real Sociedad

Real Sociedad, La Liga maçında Sevilla’ya karşı 0:0 berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Real Sociedad, zamanın% 40’ına sahipti ve gole 13 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefi vurdu. Öte yandan Sevilla, gole 10, gole 0 olmak üzere 10 vuruş yaptı.

Real Sociedad’ın son 6 maçında Imanola Alguacil, rakiplerinin kapılarını sadece 6 kez vurdu ve maç başına ortalama 1 gol attı.

Bu karşılaşmada Real Sociedad, şampiyonanın önceki 5 ev maçını kazanamadı.

Espanyol

Espanyol, La Liga’da 1-0 kazandıktan ve son maçında Mallorca’ya yenildikten sonra oyuna giriyor.

O maçta Espanyol, zamanın% 45’ini topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 12 vuruş yaptı. Espanyol için gol atan tek oyuncu Raoul de Thomas’dı (42′). RHD Mallorca hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Önceki yarım düzine maçta Espanyol toplam 8 gol attı. Bu maçların her birinde Espanyol topu attı. Bu dönemde rakipler 9 gol attı.

Kişisel toplantılar

14/01/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son maçları analiz edersek, Real Sociedad’ın bunlardan 4’ünü, Espanyol’un 2’sini ve berabere sayısının 0 olduğu görülüyor.

Bu dönemde toplamda 17 gol atıldı, bunlardan 10’u Tksuri-urdin ve 7’si Perikitos oldu. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.83’tür.

Bu takımların La Liga’da oynadığı önceki maç, maçın 15. gününde 28/11/2021 tarihinde gerçekleşti ve Real Sociedad (Espanyol) 1-0’lık skorla sona erdi.

O zaman Espanyol, zamanın% 40’ına sahipti ve 2’si hedef alındığı gole 8 vuruş yaptı. Gol atan tek oyuncu Young Herrera (77′) oldu.

Real Sociedad, 4 tanesi hedefe isabet eden hedefe 10 vuruş yaptı. Maç Antonio Mateu Lajos tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Real Sociedad

Carlos Fernandez (çapraz bağ rüptürü), Mickel Oyarsabal (çapraz bağ rüptürü), Nacho Montreal (diz yaralanması) ve Ander Barrenetxea (kalça kası rüptürü) maça katılamazlar.

Takım haberleri: Espanyol

Espanyol’un patronu Vicente Moreno’nun emrinde tamamen yaralanmamış bir gruba sahip olması, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

🔮 Tahmin

Bu oyunda Real Sociedad muhtemelen çok sayıda an ve başarılı gol vuruşu yaratabilecektir.

Yine de, Espanyol ileriye doğru ilerlemeye çalışabilir, ancak burada da gol atabileceklerine inanıyoruz.

Buna göre Real Sociedad’ın galibiyetini 90 dakika sonra 3-1’lik skorla görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: