İspanya La Liga maçında Valencia’nın Sevilla’ya karşı tahmini

Çarşamba günü Mestaglia Stadyumu’ndaki La Liga maçında Valensiya’nın sahipleri Sevilla’nın rakibinin mücadelesini kabul etmeye hazır.

1xbet promosyon kodu Valencia — Sevilla maçına ilişkin eksiksiz tahminler, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı anketleri ve en iyi bahis oranları sunulmaktadır.

Valencia

Valencia taraftarları, önceki sonuçlarını tekrarlamak isteyecekler — İspanya Kupası’nda Atletico Baleares’e karşı 0: 1’lik bir skorla zafer kazanacaklar.

O maçta Valensiya% 40’lık bir topa sahipti ve hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Valencia için protokoldeki tek oyuncu Marcos Andre (1′) idi. Rakip Atlético Balearez’in gole 0 vuruşla 6 gol vuruşu vardı.

Valencia’nın katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına en az üç gol kaydedildi. Muhalefet ekipleri bu dönemde 11 gol atarken, Valencia 12 gol attı.

Bu müsabakaya gelince, Valencia şampiyonanın son 5 maçında Seville’e karşı galibiyetsiz kaldı.

Sevilla

İspanya Kupası’ndaki Betis’ten son kez yenildikten sonra Sevilla ve seyahat eden taraftarları bu maçta en iyi sonucu alabileceklerini umuyorlar.

O maçta Sevilla% 44’lük bir topa sahipti ve hedefe 1 vuruşla gole 1 vuruş yaptı. Sevilla’nın kadrosundaki tek oyuncu Alejandro Gomez (35 dakika) idi. Bethis’in hedefe 3 kez vurulduğunda 10 golü vardı. Nabil Fekir (39′) ve Sergio Canales (73′) Betis için gol attılar.

Sevilla’nın Savunma Birimi’nin çok yetenekli bir dizi konuşması, önceki 6 maçlarının 3’üne karşı »karşı golleri” ile sonuçlandı. Bu süre zarfında kendi saldırganları 8 puan almayı başardılar. Böyle bir eğilimi burada tutmak elbette garanti edilmez.

Kişisel toplantılar

30.10.2019’dan itibaren geçmiş kişisel toplantılarına genel bir bakış, bu toplantıların Valencia için mutsuz olduğunu bize anlatıyor. Tek bir galibiyetle ayrılmayı başaramadılar, Sevilla yükselişte kalırken, birbirleriyle tanıştıkları oyunların% 83’ünü kazandılar.

Bu maçlarda iki kulüp toplam 12 gol attı: Los Che için 2, Sevilla için 10. Bu, maç başına ortalama golün 2 olduğu anlamına gelir.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son maç, 22 Eylül 2021’de La Liga’nın 6. maç günü oldu ve Sevilla, Valensiya’nın 3-1’lik skorunu tamamladı.

O maçta Sevilla% 58’lik bir topa sahipti ve 4 golle gole 10 vuruş yaptı. Goller Papa Gomez (3′), Gonzalo Montiel (15′) ve Rafa Mir (22′) tarafından atıldı.

Valencia, hedefe 8, bunlardan 3’ü de hedefe çarptı. Hugo Duro (31′) gol attı. Maç José Maria Sanchez Martinez tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Valencia

Los Che’nin 4-4-2’lik bir sıraya dizilmesi ve Jasper Sillessen, Thierry Correia, Omar Alderete, Muktar Diacabi, Jose Guy, Elder Costa, Yunus Musach, Hugo Guillamon, Hugo Duro, Maximiliano Gomez ve Gonzalo’yu seçmesi gerekiyor gibi görünüyor. Gedes.

Takım Haberleri: Sevilla

Sevilla’nın patronu Hulen Lopetega’nın erişilebilirlikle ilgili birkaç sorunu var. Eric Lamela (omuz yaralanması) ve Suso (ayak bileği yaralanması) görünmeyecek.

Sevillilerin Javier Diaz, Gonzalo Montiel, Jules Kunde, Diego Carlos, Marcos Acoun, Joan Jordan, Nemanja Goodel, Ivan Rakitic, Lucas Ocampos, Rafa Mira ve Alejandro Gomez’i seçerek 4-3-3 şemasını kullanmaya karar verebileceklerine inanıyoruz.

Tahmin

Valensiya’nın, Sevilla’nın bu kadrosuna karşı nasıl puan aldıklarını görmek için zor bir görevi olabileceğini düşünüyoruz, bu da muhtemelen sonunda gol atacak ve belki de temiz bir sayfa tutacaktır.

Böylece, her şey söylendiğinde ve yapıldığında «Sevilla» için 0: 1’lik bir üstünlükle iyi bir savaş görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: