İspanya La Liga maçında Villarreal – Barcelona tahmini

Cumartesi günü Estadio de la Cerámica’daki La Liga toplantısında Villarreal’in sahipleri Barcelona’daki rakipleriyle savaşacaklar.

Villarreal — Barcelona maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini (en iyi maç oranları dahil) görmek için devam edin.

Villarreal

Villarreal, Manchester United’a karşı önceki maçında Şampiyonlar Ligi’nde 0: 2 yenilgisinden sonra son maçını burada geliştirmeye çalışacak.

O maçta Villarreal’in topu yüzde 51, 13’ü gole, 3’ü de hedefe isabet etti. Manchester United, 6’sı hedefe isabet eden hedefe 11 vuruş yaptı. Cristiano Ronaldo (78 ‘) ve Jadon Sancho (90’) kendilerini Manchester United için ayırdılar.

Villarreal’in katıldığı son 6 maçının 5 tanesinde maç başına en az üç gol görüldü. Bu dönemde gol dağılımı açısından rakipleri toplamda 8, Villarreal ise 7 puan aldı.

Barselona

Önceki maçta Barcelona, Şampiyonlar Ligi maçında Benfica’ya karşı 0: 0 berabere kaldı.

Bu maçta Barcelona% 65’lik bir topa sahipti ve 14 gol attı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Öte yandan Benfica, hedefte 6 atış gerçekleştirdi, bunlardan 2’si hedefe çarptı.

Barcelona’yı içeren önceki 6 maçtan 5’inde, rakip takımlarla aralarında çok az gol atıldı. Bu büyüdeki maç başına toplam ortalama gol sayısı 1.83’lük bir değere sahipken, Barça’nın ortalama gol sayısı 1’dir. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Yüz yüze

12 Şubat 2018 tarihinden itibaren geçmiş sonuçlarına bakarsak, bu maçların Villarreal için acı kaynağı olduğunu anlayabiliriz. Herhangi bir galibiyet elde edemediler, Barcelona ise onlar için çok iyi olduğu ortaya çıktı ve kazananların% 83’ünü elendi.

Bu dönemde çok sayıda gol atıldı, maç başına ortalama 4,17 golle toplam 25 gol atıldı.

Bu kulüpleri içeren ligin son karşılaşması, final skoru 1-2 Barcelona Villarreal olduğunda 25/04/2021 tarihinde La Liga maç günü 32 idi.

Villarreal bu kez% 43’lük topa sahipti ve bunlardan 4’ü hedefe isabet eden 10 vuruş yaptı. Gol atan tek oyuncuları Samuel Chukwese (26 ‘) idi.

Öte yandan Barcelona, 5’i hedefe isabet eden hedefe 15 darbe indirdi. Antoine Griezmann (28 ‘, 35’) öne çıktı. Hakem Carlos Del Cerro Grande tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Villarreal

Villarreal’in patronu Unai Emery, bu maçtan önce fitness konusunda hiç endişe duymuyor ve sakatlıksız bir grupta seçilebiliyor.

Takım haberleri: Barcelona

Barcelona teknik direktörü Javi Hernandez, tamamen sağlıklı bir kadroyla bu maçta performans göstermekten endişe etmeyebilir.

💡 Tahmin

Bu iki takım arasında çok az puan olmasına rağmen, Barcelona ve Villarreal’in gol atabileceğine dair bir hisimiz var.

Görünüşe göre kartlarda bir beraberlik olabilir. Böylece 90 dakika sonra 1: 1’lik skorla gergin bir toplantı izliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: