İspanya La Liga maçının tahmini Real Betis-Cádiz

Cadiz, real Betis’in ev sahipleriyle La Liga toplantısında Cuma günü Benito Villamarin Stadyumu’nda konuk olacak .

Real Betis’in betin bonus kodu Cadiz’e karşı tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve en iyi bahis oranlarını görüntüleyin.

Real Betis

Real Betis, La Liga’da Mallorca ile 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maçta oynayacak.

Bu maçta Real Betis, topa sahip olma oranının %66’sını ve hedefe 1 vuruşla 10 vuruşunu gerçekleştirdi. Öte yandan RCD Mallorca ekibi, 2’si hedefe isabet eden hedefe 6 vuruş yaptı. Brian Olivan (25′) ve Manolo Reina (59’ Autogol) kendilerini Mallorca için ayırdılar.

Real Betis, son 6 maçının her birinde gol atmayı bırakamadı.

Bu süre zarfında 9 puan almayı başardılar ve toplam 6’yı kaçırdılar. Aynı iki oyun olmadığından, bu modelin bu oyunda devam edip etmeyeceği henüz bilinmemektedir.

Bu maçta Real Betis ligin son 8 ev maçında kaybetmiyor. Evde çok iyi bir koşu.

Cadiz

Son maçında Cadiz, La Liga maçında Levante ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Cadiz %43’lük topa sahipti ve 2’si hedefe isabet eden 7 vuruş yaptı. Cadiz için gol atan tek oyuncu Alfonso Espino (97′) idi. Öte yandan Levante OUD’UN kalesinde 12 atış vardı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. José Luis Morales (39 ‘) Levante takımının golcüsü oldu.

Cadiz, önceki 6 maçında 9 gol atarak bu düelloya kadar kalesinde başarılı oldu. Bunu söyleyen Cadiz, aynı maçta 5 gol attıktan sonra savunmada da iyileşebilir.

Bu düelloya giden Cadiz, ligin son iki maçında ev dışında kazanamayacak.

↔ ️ Yüz yüze

8/11/2009 tarihine dayanan son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Real Betis’in bunlardan 4’ünü kazandığını, Cadiz’in 1 olduğunu ve beraberlik sayısının 1 olduğunu görüyoruz.

Bu maçlarda her iki takım da 21 gol attı, bunlardan 13’ü betikos için ve 8’i Submarino Amarillo için. Bu, maç başına ortalama 3,5 goldür.

Aralarındaki son maç, 28.02.2021 La Liga maçının 25. günü oldu ve Cádiz real Betis’i 0: 1 skorla bitirdi .

O maçta Cadiz’in topa sahip olmasının yüzde 34’ü ve 5’i hedefe isabet etti, 3’ü hedefe çarptı.

Öte yandan Real Betis, 4’ü hedefe isabet eden gole 9 vuruş gerçekleştirdi. Huangmi (84 ‘) golcü oldu.

Antonio Mateu Lajos’un maçına hükmetti.

Takım haberleri: Real Betis

Real Betis’in patronu Manuel Pellegrini, seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir ekip sayesinde bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için minnettar olacak.

Takım haberleri: Cadiz

Cádiz’in patronu Alvaro’nun sunucuyla ilgili herhangi bir fitness problemi yok, çünkü tamamen yaralanmadan seçebileceğiniz bir ekip var.

Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurarak Real Betis’in kendi golünü atması kolay olmayan Cadiz’e bir çift gol atması gerekiyor.

Sürekli bir düdük çaldığında Real Betis’i kontrollü bir 2-0 üstünlüğe doğru eğiyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: