İspanya La Liga’da Atletico Madrid — Cádiz maçının tahmini

Cuma günü La Liga’da Wanda Metropolitano Stadyumu’nda Atletico Madrid sahasının sahipleri Cadiz’i ağırlıyor.

Atletico Madrid – Cádiz maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketlerimiz 1xbet promosyon kodu 2022 (en iyi bahis oranları dahil) sunulmaktadır.

Atletico Madrid

Atletico Madrid, La Liga’daki Real Betis’e karşı 1:3’lük bir skorla başarısının ardından başka bir galibiyet için mücadele edecek.

Bu oyunda Atletico Madrid, zamanın% 35’ini topa sahipti ve 6’sı hedefine ulaşan 8 gol attı. Atletico Madrid’de João Felix (2′, 61′) ve Thomas Lemar (80′) gollerini attı. Real Betis hedefe 18 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Tello (45′) Real Betis’in golünün yazarı oldu.

Atletico Madrid Diego Simeone, son 6 maçında toplam 13 kez gol attı. Aksine, aynı zamanda kaçırılan top sayısı 6’ydı.

Cadiz

Cadiz, La Liga’da son maçında Rayo Vallecano’ya karşı 2-0 kazandıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Cadiz, zamanın% 46’sına sahipti ve 7’si hedefe isabet eden 13 gol attı. Cadiz’de goller Ruben Alcaras (55′) ve Ussam Idrissi’nin (63′) gollerini attı. Öte yandan Rayo Vallecano, hedefe 14 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Önceki 6 maçında Cádiz, Sergio González’i 5 kez gole çevirdi ve maç başına 0,83 gol attı.

Bu maçtan önce Cadiz, ligin son 2 maçında deplasmanda kazanamadı.

Kişisel toplantılar

Bu takımların ligdeki son karşılaşması La Liga’nın 15. günü maçında 28.11.2021 tarihinde gerçekleşti ve 1-4’lük Atletico Madrid skoruyla sona erdi.

O maçta Cadiz% 37’lik bir topa sahipti ve hedefine 0 olmak üzere 8 gol attı. Gol atan tek oyuncu Antoni Losano’ydu (86′).

Atletico Madrid hedefe 16 vuruş yaptı ve bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Goller Thomas Lemar (56′), Antoine Griezmann (70′), Angel Correa (76′) ve Mateus Cunha (86′) tarafından atıldı. Yargıç Jesus Gil Manzano.

Takım haberleri: Atletico Madrid

Atletico Madrid patronu Diego Simeone, bu maçtan önce herhangi bir fiziksel uygunluk sorunu yaşamadığı için minnettar olacak.

Atlético’nun oyuna 3-5-2’lik bir sistemle başlayacağını düşünüyoruz: Jan Clolak, José Gimenez, Stefan Savic, Reynildo, Marcos Llorente, Cocé, Rodrigo De Paul, Héctor Herrera, Yannick Carrasco, Antoine Griezmann ve João Felix.

Takım Haberleri: Cadiz

Cádiz’in patronu Sergio González’in bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorunu yok.

Denizaltı Amarillo’nun oyuna 5-3-2’lik bir uyumla başlayabileceğine inanıyoruz, Heremias Ledesma, Carlos Acapo, Luis Hernandez, Victor Chust, Fali, Alfonso Espino, F. San Emeterio, Ruben Alcaras, Ussama Idrissi’yi, Álvaro Negredo’yu ve Antoni Losano’yu serbest bırakarak oyuna başlayabiliriz.

🔮 Tahmin

Bu maçta Atlético Madrid muhtemelen skoru zor bulabilecek olan Cádiz’e karşı bir kereden fazla puanlama şansı yaratacaktır.

Bu nedenle, Atlético Madrid’in maçın ilk saatlerinde 2-0 önde olacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: