İspanya La Liga’da Barcelona ile Cádiz’in maçının tahmini

Barselona, Pazartesi günü La Liga maçında Camp Nou Stadyumu’nda Cadiz ile buluşacak.

1xbet bonus tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Barcelona — Cadiz maç istatistiklerimizi ve en iyi bahis oranlarımızı bulacaksınız.

Barselona

Barcelona, Frankfurt Eintracht’a karşı son maçında Avrupa Ligi’nde 2-3 yenilgisinin ardından en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta Barcelona topu% 75’lik bir paya sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 10 vuruş yaptı. Barcelona için goller Sergio Busquets (91′) ve Memphis Depay (101′) tarafından atıldı. Frankfurt merkezli Eintracht Frankfurt, hedefe 15, bunlardan 7’sini de hedefe vurdu. Eintracht’a Philip Kostic (4′, 67′) ve Raphael Borre (36′) puan verdiler.

Son zamanlarda Barcelona’yı içeren maçlar heyecan verici olma eğilimindedir ve kapıda çok sayıda eylem normdur. Sadece son altı maçta, her iki takım da toplam 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol) ve 13’ü Barcelona’ya aitti. Bununla birlikte, böyle bir eğilimin burada da devam edeceğine dair kesin bir güvence yoktur.

Cadiz

La Liga’da Real Betis’e karşı yapılan son maçta yenilginin ardından Cadiz durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Cadiz% 39’luk bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi olan hedefe 10 vuruş yaptı. Cadiz için gol atan tek oyuncu Ivan Alejo (58′) idi. Öte yandan Real Betis, 3’ünün hedefi vurduğu gole 10 vuruş yaptı. Real Betis için Tello (78′) ve Borja Iglesias (85′) puan aldı.

Cádiz’in savunucularının öne çıkan performansları dizisi, önceki 6 maçtan 4’üne karşı «karşı golleri» ile sonuçlandı. Bu süre zarfında kendileri tarafından atılan gol sayısı 5 oldu.

Bu karşılaşmada Kadis, ligdeki son 4 maçında evden uzakta kazanamadı.

Kişisel toplantılar

La Liga’daki bu takımlar arasındaki önceki maç, La Liga’nın 6. maçında 23/09/2021 tarihinde, Cádiz’in Barcelona ile 0:0 oynadığında gerçekleşti.

O gün Cadiz% 32’lik bir topa sahipti ve gole 11 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı.

Barcelona hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Maç Carlos Del Cerro Grande tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Barcelona

Gerard Piquet (abdüktör kası rüptürü), Samuel Umtiti (ayak parmağı kırığı), Sergey Roberto (hamstring yaralanması), Ansu Fati (hamstring yaralanması), Moussa Wague (fitness) ve Pedri (hamstring yaralanması) Barcelona antrenörü Javi Hernandez için mevcut değildir. Diskalifiye olan ve bu nedenle oynayamayan oyuncular Ronald Araujou ve Moussa Wague’dur.

Takım Haberleri: Cadiz

Temel olarak herkesin sağlıklı olması nedeniyle, Cádiz’in yöneticisi Sergio González’in fiziksel formla ilgili tek bir sorunu çözmesi gerekiyor. Varazhat Aroyan (önkol kırığı) bu oyunu özlüyor.

🔮 Tahmin

Görünüşe göre Cadiz, Barcelona takımının kalesine en az bir gol atmak için her türlü çabayı göstermek zorunda kalacak ve bu da muhtemelen her şansı birkaç kez gol atmak için kullanacak ve kaçırmayacak.

Bu maçta Barcelona’nın 3-0’lık skorla rahat bir zafer kazanacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: