İspanya La Liga’da Cádiz – Athletic Bilbao maçının tahmini

Athletic Bilbao, Perşembe günü Nuevo Mirandilla Stadyumu’nu La Liga’nın bir parçası olarak Cádiz’in ev sahipleriyle oynamak için ziyaret edecek.

Cadiz – Athletic Bilbao maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz betin bonus kodu ve en son bahis oranlarında bulunabilir.

Cadiz

Cadiz, La Liga’daki Barcelona’ya karşı 0:1’lik son sonucundan sonra yeni bir galibiyet umuyor.

O maçta Cadiz, zamanın% 25’ini topa sahipti ve hedefine 6 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Cadiz için gol atan tek oyuncu Lucas Perez (48′) idi. Öte yandan Barcelona, 18’i gole, 6’sı da hedefe isabet etti.

En son sonuçları, Cadiz arka korumasının daha fazla sağlamlık gösterdiğine ışık tutuyor. Kadis, önceki 6 maçta kaleciden geçen gol sayısı 4 olduğu için arkadan çok güvenilirdir. Ancak bu maçta böyle bir eğilim devam etmeyebilir.

Atletik Bilbao

La Liga’daki Celta Vigo’ya karşı yapılan son maçta yenilginin ardından Athletic Bilbao ve taraftarları en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Athletic Bilbao topu% 50’ye sahipti ve gole 10 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefi vurdu. Öte yandan Celta de Vigo, hedefe 6, bunlardan 4’ü de hedefe çarptı. Celta için Iago Aspas (11′) ve Fran Beltrand (37′) puan aldı.

İstatistikler kendisi için şöyle diyor: Athletic Bilbao, son 6 maçının 6’sında gol atarken, rakipler 7 gol attı. Savunmada Athletic Bilbao’nun ele alınması gereken bazı zayıf noktaları vardır.

Bu maçta Athletic Bilbao, ligin son 4 maçında deplasmanda kazanamadı.

Kişisel toplantılar

Bu takımlar arasındaki önceki maç, 05.11.2021 maçının 13. gününde La Liga’da, skor 0-1 Cádiz Athletic Bilbao olduğunda gerçekleşti.

O zamanlar Athletic Bilbao topu% 70’e sahipti ve hedefe 14 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı.

Cadiz’in rakibi, 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 8 vuruş yaptı. Golü Salvie Sanchez (6′) attı. Maç Santiago Jaime Latre tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Cadiz

Cádiz’in patronu Sergio González’in bu oyunda fiziksel formda herhangi bir problemi yoktur, çünkü takımın emrinde kesinlikle sağlıklı oyuncular vardır.

Submarino amarillo’nun 4-4-2’lik bir düzenlemeyi kullanacağını düşünüyoruz: Heremias Ledesma, Carlos Acapo, Luis Hernandez, Victor Chust, Alfonso Espino, Ivan Alejo, F. San Emeterio, Ruben Alcaras, Ussama Idrissy, Álvaro Negredo ve Lucas Perez.

Takım Haberleri: Athletic Bilbao

Atletik Bilbao’nun yöneticisi Marcelino Garcia Toral’ın oyuncuların fiziksel formuyla ilgili bazı sorunları var. Inigo Lecue (hamstring yaralanması), Inigo Martinez (kas problemleri) ve Asier Villaibré (abdüktör kasının yırtılması) dikkate alınamaz.

Bizim görüşümüze göre Los Leones, Unai Simon, Oscar de Marcos, Jeray Alvarez, Inigo Martinez, Yuri Bercice, Alex Berenger, Oyer Zarragu, Unai Wencedor, Iker Muniain, Inaki Williams ve Raoul Garcia’yı seçerek 4-4-2’lik bir sistemle oynayacak.

Tahmin

Bizim görüşümüze göre Cadiz, Athletic Bilbao takımının savunmasını geçemeyecek ve muhtemelen galip gelecek olan savunmayı geçemeyecektir.

Bu nedenle Athletic Bilbao’nun avantajını 90 dakika sonra 0:1 olarak tahmin ediyoruz.

Yakın bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: