İspanya La Liga’da Cádiz vs Barcelona maçının tahmini

Cadiz, Perşembe günü La Liga toplantısında Nuevo Mirandilla Stadyumu’nda konuk kulübü Barcelona ile buluşacak.

Cádiz vs Barcelona maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketi sonuçlarımız bonus 1xbet ve en iyi bahis oranlarında gösterilmektedir.

Cadiz

Cádiz, La Liga 1-2’deki Celta Vigo’ya karşı başarısının ardından başka bir galibiyet için çaba gösterecek.

O maçta Cadiz topun %22’sine sahipti ve 7’si kaleye çarptı, 3’ü hedefe çarptı. Cádiz’in golleri Antoni Lozano (38 ‘) ve Alfonso Espino (43’) tarafından atıldı. Öte yandan Celta de Vigo, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 13 atış yaptı. Santi Mina (64 ‘) Celta Vigo’nun golcüsü oldu.

Cadiz son zamanlarda oldukça sık özlüyor, ama aynı zamanda gol atmanın yollarını da bulmuşlar. Son 6 maçına bakıldığında Cadiz, bunlardan 6’sında gol attığını gördü ve bu maçlardan 5’inde Protokole girmeyi başardı. Bununla birlikte, bu eğilimin bir sonraki oyunda devam edip etmeyeceği görülecektir.

Barselona

Önceki maçında Barcelona, Granada ile La Liga maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta Barcelona %77’lik bir topa sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 17 gol attı. Barcelona Protokolündeki tek oyuncu Ronald Araujo (90′) idi. Granada hedefe 5 atış yaptı, hedefe 2 atış yaptı. Domingos Duarte (2 ‘) Granada için kendini ayırdı.

İstatistikler şöyle diyor: Barcelona, son 6 maçtan 5’inde gol yedi ve toplamda 8 gol yedi. Arkasında Barcelona zayıflıklarını gördü.

Yüz yüze

Bu takımların katılımıyla ligin bir önceki maçı La Liga maçının 24. günü olan 21.02.2021, Barcelona-Cádiz skoruyla 1-1 sona erdi .

O maçta Barcelona %81’lik bir topa sahipti ve 5 golle 21 gol attı. Protokoldeki tek oyuncuları Lionel Messi (32′) idi.

Cadiz 3 gol attı, 1 gol attı. Alex Fernandez (89 ‘) kendini mükemmelleştirdi. Hakem Juan Martinez Munuera tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Cadiz

Hemen hemen herkes düşünülebilir, çünkü Cádiz’in antrenörü Alvaro Server, neredeyse tam bir oyuncu grubundan fitness konusunda sadece bir kaygıya sahiptir. John under Garrido (diz yaralanması) oyun dışında.

Takım haberleri: Barcelona

Barcelona teknik direktörü Ronald Koeman’ın tam teşekküllü bir kadrosu yok. Ansu Fati( fitness), Alex Balde (Lumbago), Pedri (Kas yaralanması), Jordi Alba (Kas yaralanması), Sergio Aguero (baldır kaslarıyla ilgili sorunlar), Usman Dembele (Hamstring yaralanması), Moussa wage (patellar rüptür) ve Martin Braithwaite (Diz) travma) sayılamayanlardır. Bu oyunu yasaklayan diskalifiye oyuncular Moussa wage ve Alex Collado’dur.

✨ Tahmin

Cadiz’in Barcelona takımının önüne geçmek için yeterli şansa sahip olması gerektiğini düşünmeye eğilimliyiz, ancak kaçırdıkları gol kadar tek bir golün olması pek olası değil.

Seçimimiz, Barcelona galibiyetiyle 1: 2’lik skorla yakın bir maç için burada. O-meli var olmak iyi.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: