İspanya La Liga’da Celta Vigo-Granada maçının tahmini

Pazartesi günü Abanka-Balaidos Stadyumu’nda Celta Vigo, granada’nın konuklarıyla buluşacak .

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve oyun istatistiklerimiz betin bonus kodu ve en son bahis oranlarında bulunabilir.

Celta Vigo

Celta Vigo, son sonucundan sonra tekrar kazanmayı umuyor — La Liga’da Levante’ye karşı 0: 2’lik bir galibiyet.

Bu maçta Celta %55’lik topa sahipti ve 4 gol denedi, 2 gol yedi. Celta Vigo’da goller Iago Aspas (66 ‘) ve Bryce Mendes (85’) tarafından atıldı. Rakibi Levante UD için kaleye 6 vuruş yaptı ve bunlardan ikisi hedefe çarptı.

Celta Vigo’nun son 6 maçında Eduardo Kude, maç başına ortalama 1 golle 6 gol attı.

Granada

La Liga müsabakalarında Real Sociedad’ın son maçında yenilginin ardından Granada durumu düzeltmeye çalışacak.

O maçta Granada %38’lik bir topa sahipti ve 8 gol attı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Granada’nın bir parçası olarak golcüler Herman Sanchez (9 dakika) ve Luis Milla (70 dakika) idi. Öte yandan Real Sociedad, 11’i hedefe isabet eden gole 20 vuruş yaptı. Elastondo (52′, 82′) ve Mikel Merino (60‘) kendilerini Real Sociedad lehine ayırdılar.

Formlarına bakıldığında Granada, son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakibinin toplam 11 gol atmasına izin verdi. Arkada Granada mükemmel olmaktan uzaktı.

Bu maçta Granada, şampiyonanın son 5 maçında deplasmanda kazanamayacak.

Yüz yüze

27 Kasım 2016 tarihinden itibaren yapılan son kişisel karşılaşmaların gözden geçirilmesi, Celta Vigo’nun bunlardan 3’ünü, Granada’nın 1’ini kazandığını ve beraberlik sayısının 2 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu karşılaşmalarda iki takım arasında 13 gol, 9’u OS Celestes, 4’ü Nazaries olmak üzere toplam 13 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,17’dir.

Bu kulüplerin katılımıyla ligin bir önceki maçı la Liga’nın 21’inci günü 31.01.2021 maçıydı ve Granada, celta Vigo’nun 0-0’lık skoruyla sona erdi.

O zamanlar Granada topa %35 sahipti ve hedefe 5 vuruşta 10 gol attı.

Öte yandan Celta Vigo’nun gole 7 şutu vardı, bunlardan biri hedefe çarptı. Hakem Carlos del Cerro Grande tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Celta Vigo

Celta Vigo’nun patronu Eduardo Kude, bu maçtan önce fitness konusunda herhangi bir endişe duymadan, seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir ekiple eksiksiz bir kadroya sahiptir.

Takım haberleri: Granada

Granada’nın koçu Robert Moreno’nun tam kadroları yok. Neider Lozano (kafa travması) ve Jan Eteki (Kas yaralanması) bu oyunu kaçıracaklar.

Tahmin

Bu maçta Celta Vigo’nun, belki de golün sonunu bulmak için mücadele eden Granada ile karşılaştıklarında en az bir kez gol atması gerektiğini düşünüyoruz.

Tavsiyemiz, oyunun sonunda Celta Vigo için oldukça rahat bir 2-0 galibiyet skoru için.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: