İspanya La Liga’da Espanyol vs Elche maçının tahmini

Pazartesi günü RCDE Stadyumu’ndaki La Liga maçında, Espanyol’un sahipleri Elche ile mücadele edecekler.

Espanyol – Elche maçıyla ilgili tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri görmek için 1xbet bonus geçin (maç başına en iyi oranlar dahil).

Espanyol

Espanyol, İspanya Kupası’nın patatesli maçından sonra Ponferradina’ya karşı 1-1’lik skorla bu oyuna giriyor.

O maçta, Hispanyol’un topu% 57’ye sahipti ve hedefe 16 vuruş yaptı, 6’sı hedefe çarptı. Espanyol’un golü Adria Pedrosa (4′) oldu. Rakipleri için Ponferradina hedefe 16 vuruş yaptı ve bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Yuri de Souza (88′) Ponferradine için gol attı. Espanyol, maçı dramatik penaltı atışlarında 3-1’lik skorla kazandı.

Son zamanlarda, Espanyol nadiren kaybediyordu. Espanyol’un önceki 6 maçının 6’sında savunmalarının kırıldığını görmesinden endişe duyacaklar ve bu süre zarfında 10 gol atacaklar. Bununla birlikte, bu eğilimin önümüzdeki maçta devam edip etmeyeceği henüz görülmemektedir.

Elche

Elche, İspanya Kupası’nı Almeria’ya karşı kazandıktan sonra bu karşılaşmaya son maçında 1-2’lik skorla giriyor.

O maçta Elche,% 51’lik bir topa sahip olmayı başardı ve 9’luk bir vuruşla hedefe 3’lük bir vuruş yaptı. Elche’nin kadrosunda Pablo Piatti (52 dakika) ve Raul Guti (84 dakika) goller attı. Rakiplerine gelince, UD Almería hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Largi Ramazani (42′) Almeria için gol attı.

Francisco Rodriguez’in Elche takımı son altı maçında 9 gol attı. Bu dönemde kaçırdıkları toplam gol sayısı 7’dir.

Bu karşılaşma öncesinde Elche, ligin son 8 maçında deplasmanda kazanamadı. Bu hiç de iyi bir koşu değil.

Kişisel toplantılar

Bu kulüpler arasındaki ligdeki önceki karşılaşma, La Liga’nın 10. oyun günü olan 23.10.2021’de, final skoru Elche — Espanyol 2:2 olduğunda gerçekleşti.

Bu durumda Elche’nin topa sahip olmasının yüzde 58’i ve 12’si hedefe isabet etti, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Goller Lucas Boye (23 dakika) ve Dario Benedetto (84 dakika) tarafından atıldı.

Rakipleri Espanyol’un 7 kalede 20 golü vardı. Goller Mana Morlanes (51 dakika) ve Raoul de Thomas’ı (52 dakika) attı. Hakem Jorge Figueroa Vasquez’di.

Takım haberleri: Espanyol

Espanyol’un patronu Vicente Moreno, bu karşılaşmaya katılmak için fiziksel formundan endişe duymuyor çünkü tamamen sağlıklı bir ekibi var.

İlk yarıya Diego Lopez, Alex Vidal, Sergey Gomez, Leandro Cabrera, Adria Pedrosa, Cady Barra, Sergey Dardera, Adrian ile başlayan Perikitos’un bu oyuna 4-2-3-1’lik bir devre ile başladığı anlaşılıyor. Embarba, Nico Ribaudo, Javier Puado ve Raoul de Tomas.

Takım haberleri: Elche

Seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir grupla, Elche Cf’nin patronu Francisco Rodriguez’in bu karşılaşmadan önce herhangi bir sağlık sorunu yaşamadığı için.

Bizim bakış açımıza göre, Los Franchieverdes, Edgar Badia, Helibelton Palacios, Enzo Roco, Pedro Bigas, Johan Mohica, Morente Teyze, Raoul Guti, Omar Mascarell, Javier Pastoré, Lucas Perez’i göndererek 4-4-2 sistemini muhtemelen kullanacaktır. ve Lucas Boye.

⚡ Tahmin

Elche’nin, Espanyol’un bu kadrosuna karşı gol atmanın kolay bir görevi olmayacağını düşünüyoruz, ki bu da zafere ulaşabileceğini ve hatta belki de sıfır tutabileceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında, bunun 1-0’lık bir skorla Espanyol’un kalıcı bir zaferi olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: