İspanya La Liga’da Mallorca – Celta Vigo maçının tahmini

Mallorca, Cuma günü La Liga maçında Visit Mallorca Estadi’de Celta Vigo’nun konuk ekibine karşı oynayacak.

Mallorca — Celta Vigo maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maç başına en son oranları görmek için 1xbet promosyon kodu gidin.

Mallorca

Mallorca, Atletico Madrid’e karşı La Liga’daki zaferden sonra bir kez daha zafer kazanacak — 1: 2.

O maçta Mallorca% 41’lik bir topa sahipti ve 10 gol attı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Mayorka’da bombacılar Franco Russo (80 dakika) ve Takefusa Kubo (91 dakika) idi. Öte yandan Atlético de Madrid, 6’sı hedefe isabet eden 14 gol attı. Mateus Cunha (68 ‘) Atletico’nun golcüsü oldu.

Mayorka’nın son altı maçında Luis Garcia 8 kez gol atmayı başardı ve maç başına ortalama gol sayısı 1,33 oldu.

Celta Vigo

La Liga’daki Valencia’ya karşı yapılan son maçta yenilginin ardından Celta Vigo ve seyahat eden taraftarları burada en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Celta Vigo% 67’lik topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 11 gol attı. Celta’yı Vigo’da gol atan tek oyuncu Iago Aspas (11 ‘) idi. Öte yandan Valensiya, 5’i hedefe isabet eden hedefe 8 vuruş yaptı. Hugo Duro (19 ‘) ve Maxi Gomez (53’) kendilerini Valencia için ayırdılar.

Celta Vigo’nun önceki altı maçında Eduardo Kude, evinde 12 kez gol attı ve maç başına ortalama 2 gol attı.

Yüz yüze

03/12/2006 tarihinden itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına bakıldığında, Mallorca’nın bunlardan 3’ünü, Celta Vigo’yu 0, berabere kalanların sayısını ise 3 kazandığı görülüyor.

Toplamda bu dönemde iki takım arasında 20 gol atıldı, bunlardan 14’ü Los Bermellones ve 6 gol atan Os Celestes oldu. Bu, maç başına ortalama gol değeri 3,33’tür.

Aralarındaki önceki karşılaşma, La Liga’nın 33. maçında 30.06.2020’de, Mallorca’nın son skoru Celta Vigo’nun 5: 1’i olduğunda gerçekleşti.

O maçta Mallorca% 39’luk bir topa sahipti ve 9 gol attı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Goller Ante Budimir (13 ‘, 52’), Juan Camilo Hernandez (27 ‘), Alex Poso (40’) ve Salva Sevilla (60 ‘) tarafından atıldı.

Rakibi Celta Vigo için 8 maçta 12 gol attı. Iago Aspas (50 ‘) kendini mükemmelleştirdi. Ricardo De Burgos Bengoettchea maçına hükmetti.

Takım haberleri: Mallorca

Seçim konusunda pek fazla sorun yok ve Mallorca’nın patronu Luis Garcia’nın neredeyse tamamen sağlıklı bir gruptan sadece bir fitness sorunu hakkında endişelenmesi gerekiyor. Antonio Rillo (ayak bileği yaralanması) oyunda.

Takım Haberleri: Celta Vigo

Celta Vigo’nun antrenörü Eduardo Cude’nin yaralanması yok, bu yüzden bu karşılaşmaya katılımını bildirmek için herhangi bir fiziksel uygunluk sorunu yok.

Tahmin

Celta Vigo ve Mallorca’nın çok iyi puan alabileceğini ve sonunda oldukça eşit bir oyuna girebileceğini düşünüyoruz.

Bu berabere bitebilirdi. Bunu akılda tutarak, bunun maçın sonunda çekilişle gergin bir karşılaşma olacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: