İspanya La Liga’da Rayo Vallecano — Levante maçının tahmini

Cuma günü La Liga’da Campo de Football de Vallecas’ta, Rayo Vallecano sahasının sahipleri Levante’nin rakiplerini ziyaret etmeye hazırlanacaklar.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Rayo Vallecano — Levante maç istatistiklerimizi görmek için betin bonus kodu ve en son bahis oranlarına geçin.

Rayo Vallecano

Rayo Vallecano, La Liga’nın son maçında Mallorca’ya karşı 2-1 yenilgisinden sonra zafere dönmeyi umuyor.

O maçta Rayo Vallecano, zamanın% 55’ini topa sahipti ve 4’ü hedef alan 11 gol attı. Rayo Vallecano’nun golünü atan tek oyuncu Paté İsmail Sis (60′) oldu. Öte yandan RCD Mallorca ekibi, 5’i hedefe isabet eden hedefe 12 vuruş yaptı. Vedat Muriki (13′) ve Abdon Prats (92′) Mallorca’ya gol attılar.

Rayo Vallecano’nun son 6 maçında Andoni Iraola toplam 5 kez gol attı. Aynı zamanda kendilerine karşı atılan gol sayısı 8’dir.

Levante

Levante, La Liga’da 3-1 kazandıktan ve son maçında Alaves’e yenildikten sonra bu karşılaşmaya çıkacak.

O maçta Levante, zamanın% 64’üne sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 15 gol attı. Levante’nin golleri Oscar Duarte (53′), Roger Marty (74′) ve Jose Luis Morales (95′) tarafından atıldı. Alaves’in rakibi, 2’si hedefi vurmak üzere hedefe 6 vuruş yaptı. “Alaves” için Joselu’ya (36′) kendini ayırdı.

Levante ile önceki 6 maçtan 5’inde en az üç gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı 4,17, Levante’nin ortalama gol sayısı ise 2’dir. Ancak burada bu model kendini göstermeyebilir.

Kişisel toplantılar

15/05/2016 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmalar, Rayo Vallecano’nun bunlardan 3’ünü, Levante ‘nin 2’sini kazandığını ve hiç kimsenin sonuç sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu dönemde 18 gol atıldı, bunlardan 9’u Franchirroyos ve 9’u Levante oldu. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son maç, La Liga maçının 4. gününde 11/09/2021 tarihinde gerçekleşti ve 1-1 «Levante» — «Rayo Vallecano» skoruyla sona erdi.

O gün Levante% 45’lik bir topa sahipti ve 2’si hedefe isabet eden 7 gol attı. Golün yazarı Roger Marty (39′) idi.

Rayo Vallecano hedefe 22 darbe indirdi, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Sergey Guardiola’yı attı (92’). Maç Javier Alberola Rojas tarafından değerlendirildi.

Takım Haberleri: Rayo Vallecano

Oyunculara sahip olmak büyük bir sorun değil, Rayo Vallecano’nun baş antrenörü Andoni Iraole’nin karşılaşacağı tek fiziksel form sorunu, takımın güvenilir kadrosu sayesinde. Martin Merkelans (diz yaralanması) oynamayacak.

Bizim düşüncemize göre Franchirroyos, Luka Zidane, Ivan Balliou, Nicola Marasa, Alejandro Catena, Francisco Garcia, Oscar Valentina, Pate Ciss, Mario Hernandez, Unai Lopez, Alvaro Garcia ve Radamel Falcao’nun katılımıyla 4-2-3-1 sistemini kullanacak.

Takım Haberleri: Levante

Levante yöneticisi Alessio Liski, elinde tamamen yaralanmadan oluşan bir kadroya sahip olarak, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Levante, Cardenas, Jorge Miramón, Robert, Sergio Postigo, Marcelo Saracca, Alejandro Cantero, Mikael Mals, José Campana, Enis Bardi, Roger ve José Luis Morales’ten Haraç alarak oyuna 4-4-2’lik bir kadroyla başlayacağına inanıyoruz.

⚡ Tahmin

Tahminlerimize göre Levante, Rayo Vallecano’yu yenebilir, ancak bu yenilgiyi önlemek için yeterli olmayabilir.

Rayo Vallecano’nun 2-1’lik galibiyetiyle sona erecek gergin bir mücadeleyi bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: