İspanya La Liga’da Rayo Vallecano — Mallorca maçının tahmini

Mallorca, Pazartesi günü La Liga’nın Club Rayo Vallecano’nun ev sahipleriyle yaptığı toplantıda Campo de Football de Vallecas’a konuk olacak.

Rayo Vallecano – Mallorca maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri resmi web sitesinde en son bahis oranlarıyla birlikte bonus 1xbet gösterilmektedir.

Rayo Vallecano

Rayo Vallecano, La Liga’daki yenilginin ardından Real Madrid’e karşı önceki maçında 2-1’lik bir skorla buradaki son maçını geliştirmeye çalışacak.

Bu maçta Rayo Vallecano% 45’lik bir topa sahip oldu ve 7’si hedefe isabet eden 18 gol attı. Rayo Vallecano’nun protokolündeki tek oyuncu Radamel Falcao (76 ‘) idi. Rakibi için Real Madrid, 7’si hedefe isabet eden 15 gol vuruşu gerçekleştirdi. Tony Kroos (14 ‘) ve Karim Benzema (38’) kendilerini Real Madrid için ayırdılar.

Andoni Iraola’dan Rayo Vallecano, son altı maçında toplam 6 gol attı ve maç başına ortalama gol sayısı 1 oldu.

Buna gelince, Rayo Vallecano ligin son 6 ev maçında kaybetmiyor.

Mallorca

Son kez Mallorca, La Liga maçında Elche ile 2-2 berabere kaldı.

O maçta Mallorca% 51’lik bir topa sahipti ve 18 gol attı, 6 gol attı. Mallorca’da Sevilla Salva (72 ‘) ve Pablo Maffeo (95’) kendilerini ayırt ettiler. Öte yandan Elche Cf’nin gole 7 vuruş yaptığı, bunlardan 2’sinin hedefe çarptığı görüldü. Lucas Boje (68 ‘, 75’) Elche CF takımının golcüsü oldu.

İstatistikler yalan söylemiyor, Mallorca son 6 maçının 5’inde gol attı ve toplamda 7 gol yedi. Savunma açısından Mallorca zayıflığını gösterdi.

Yüz yüze

24.11.2012tarihinden önceki son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, Rayo Vallecano’nun bunlardan 3’ünü, Mallorca’nın 2’sini kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu görüyoruz.

Bütün bu maçlar için 13 gol attılar, bunlardan 7’si Frangirroyos’u ve 6’sı Los Bermellones’u attı. Bu maç başına ortalama gol sayısı 2,17’dir.

Bu kulüpler arasındaki önceki toplantı, La Liga’nın 22. oyun gününde 23.01.2021 idi ve Rayo Vallecano’nun sonucuyla sona erdi: 1: 3, Mallorca.

Bu maçta Rayo Vallecano topu% 63 oranında tutabildi ve 2’si hedefe isabet eden 14 gol attı. Attığı tek oyuncu Luis Advincula’dır (41. dakika).

Mallorca hedefe 8 atış yaptı, hedefe 6 atış yaptı. Goller Amat Ndiaye (3 ‘), Abdon Prats (13’) ve Salva Sevilla (19 ‘) tarafından atıldı. Eduardo Prieto Iglesias’ın maçına hükmetti.

Takım Haberleri: Rayo Vallecano

Rayo Vallecano’nun patronu Andoni Iraola, bu maçtan önce fitness konusunda herhangi bir endişesi olmayacağından mutlu olacak, çünkü kompozisyonu tamamen yaralanmadan olacak.

Takım haberleri: Mallorca

Tamamen oyuna hazır bir takım sayesinde, Mallorca teknik direktörü Luis Garcia’nın bu maçtan önce endişelenecek hiçbir şeyi yok.

⚡ Tahmin

Rayo Vallecano’nun Mallorca’ya karşı attığı maçta ihtiyaç duydukları golleri muhtemelen kendi başına atması zor olabilecek bir maçta atacağına inanıyoruz.

Bu nedenle maçın sonunda Rayo Vallecano için 2-0 kazanan bir skor bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: