İspanya La Liga’da Rayo Vallecano — Valencia maçının tahmini

Pazartesi günü La Liga’da Campo de Football de Vallecas’ta saha sahipleri Valencia’ya karşı sahaya çıkacak.

Rayo Vallecano – Valencia maçının tüm tahminleri, kullanıcı anketi sonuçları ve istatistikleri 1xbet promosyon kodu ve en son bahis oranlarında sunulmaktadır.

Rayo Vallecano

Rayo Vallecano bu maçta La Liga’da Granada ile 2-2 berabere kaldıktan sonra oynayacak.

O maçta Rayo Vallecano, zamanın% 36’sına sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 10 vuruş yaptı. Rayo Vallecano’nun golleri Alejandro Catena (6′) ve Sergey Guardiola (17′) tarafından atıldı. Öte yandan, Granada CF, hedefe 17, bunlardan 9’u da hedefe çarptı. Granada için Jorge Molina (67′) ve Luis Milla (94′) puan aldı.

Son zamanlarda Rayo Vallecano nadiren savunma dayanıklılığı sergiliyor. Aslında Rayo Vallecano, önceki 6 maçtan 6’sında savunmasını 8 gol atarken savunmasını kırdı. Tek yapmamız gereken bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini görmek.

Valencia

Geçen turda Valencia, La Liga’da Cádiz’le 0:0 berabere kaldı.

O maçta Valencia, zamanın% 51’ine sahipti ve gole 5 vuruş yaptı, bunlardan 1’i gole girdi. Öte yandan Cadiz, 3’ünün hedefi olduğu hedefe 4 darbe indirdi.

Valensiya’nın savunmasının bir dizi kararlı eylemi, önceki 6 maçında Valensiya’nın 1 gol atmasına neden oldu. Bu süre zarfında kendi saldırıları 6 gol attı.

Kişisel toplantılar

30/04/2015 tarihinden itibaren takımlar arasındaki karşılaşmaların istatistiklerine bakarsanız, aralarında pek bir şey değişmedi: Rayo Vallecano bu maçlardan 1’ini kazandı, Valensiya 1’i kazandı ve 4 maç normal saatlerde berabere kaldı.

Bu maçlarda toplamda 13 gol atıldı, bunlardan 6’sı Franchirrohos takımına ait, 7’si ise Los Che’nin takımına aitti. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.17 idi.

Bu iki takımın La Liga’da oynadığı son maç, La Liga’nın 15. turunun maç günü 27/11/2021 tarihinde gerçekleşti ve 1-1 «Valencia» — «Rayo Vallecano» skoruyla sona erdi.

O zaman Valencia topu% 42’ye sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 8 gol attı. Gol atan tek oyuncu Carlos Soler (19′) idi.

Rakibi Rayo Vallecano, 6’sı hedefe ulaşan 12 gol attı. Isi Palacon’un attığı golle (64′) dikkat çekti. Maç Alejandro Hernandez Hernandez tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Rayo Vallecano

Hemen hemen herkes maç için talep edilebilir, çünkü neredeyse tüm oyuncu kadrosundan Rayo Vallecano’nun baş antrenörü Andoni Iraola’nın fiziksel formla ilgili tek bir sorunu vardır. Martin Merkelans (diz yaralanması) oynamayacak.

Takım haberleri: Valencia

Mevcut tüm kadrolardan Valencia patronu José Bordalas’ın fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Jasper Sillessen (buzağı yaralanması) maça katılmayacak.

Tahmin

Valensiya’nın, Rayo Vallecano’nun takımının savunmasını kırmak için zor bir durumda olabileceğini düşünüyoruz, ki bu da yabancı bir sahaya girip öne çıkmak için yeterince iyi yapabileceğine inanıyoruz.

Bu nedenle, ıslık çaldığında Rayo Vallecano’nun lehine 1-0’lık bir skorla sona erecek inatçı bir mücadeleyi bekliyoruz.

Maçın gergin olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: