İspanya La Liga’da Real Betis vs Osasuna maçının tahmini

Real Betis, Pazar günü La Liga maçında Benito Villamarin Stadyumu’nda Osasuna’ya karşı oynayacak.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Real Betis —Osasuna istatistiklerimiz için 1xbet promosyon kodu 2022 geçin (artı maç başına en iyi oranlar).

Real Betis

Real Betis bu maçta La Liga’da Celta Vigo ile 0:0 berabere kaldıktan sonra oynayacak.

Bu oyunda Real Betis, zamanın% 48’ini topa sahipti ve gole 1’i olmak üzere hedefe 7 vuruş yaptı. Celta de Vigo hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Real Betis’in önceki altı maçında Manuel Pellegrini rakibinin golünü toplam 5 kez vurdu. Aynı zamanda kaçırılan karşılaştırmalı kafa sayısı 7’dir.

Bu karşılaşmada Real Betis, önceki 8 maçta Osasuna’yı ligde yenmedi. Onlara karşı oldukça uzun bir kazan-kazan serisi.

Osasuna

Osasuna, son maçında Levante’ye karşı La Liga’da 3-1 kazandıktan sonra maça çıkacak.

O maçta Osasuna% 45’lik bir topa sahipti ve 7’si gole giren gole 20 vuruş yaptı. Osasuna’nın bir parçası olarak Ezekiel Avila (44′), Ante Budimir (57′) ve Darko Braşanac (64′) golleri attı. Öte yandan Levante UD, 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 13 vuruş yaptı. Levante’nin arkasında Roger Marty öne çıktı (76′).

Son zamanlarda Osasuna’nın katılımıyla oynanan maçlarda en az bir takımın berabere kaldığı bir eğilim ortaya çıktı. Analiz ise son altı toplantılar, ne olacak, ne oldu, 5 kez. Bu karşılaşmalarda rakipler 9 gol atarken, Osasuna 7 gol attı. Ancak burada böyle bir eğilim ortaya çıkmayabilir.

Kişisel toplantılar

18/03/2017 tarihinden itibaren geçmiş karşılaşmaların incelenmesi, bu maçların Osasuna için uygun olmadığını göstermektedir. Tek bir zafer kazanamadılar, Real Betis onlar için çok iyiydi, bu karşılaşmaların yüzde 83’ünde zaferler kazandılar.

Bu maçlarda 12 gol atıldı, bunlardan 11’i betis ve 1’i Los rogillos olmak üzere 12 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2’dir.

Bu takımlar arasındaki son düello 23/09/2021 tarihinde La Liga’nın 6. günündeki maçta gerçekleşti ve bu maç 1-3 «Osasuna» – «Real Betis» skoruyla sona erdi.

O zamanlar Osasuna, zamanın% 48’ine sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Gol atan tek oyuncu Kike García’ydı (39′).

Öte yandan Real Betis, 9’u hedefe ulaşan gole 16 vuruş yaptı. Goller Kike Hermoso (21′), Juanmi (80′) ve Willian José (93′) tarafından atıldı. Yargıç: Juan Martinez Munuera.

Takım Haberleri: Real Betis

Hemen hemen tüm oyuncular sahaya çıkmaya hazırdır ve Real Betis’in patronu Manuel Pellegrini’nin tüm oyuncu kadrosuyla yüzleşmesi gereken tek fiziksel form sorunu vardır. Martin Montoya (Aşil tendonu ile ilgili sorunlar) maçı kaçıracak.

Takım Haberleri: Osasuna

Takımın tüm kadrosunda, Osasuna’nın patronu Yagoba Arrasate, fiziksel formla ilgili tek bir sorundan endişe duyuyor. Jesus Areso (fibula kırığı) burada oynamayacak.

🔮 Tahmin

Bu oyunda Osasuna’nın Real Betis takımına karşı bir kapı bulabileceğine inanıyoruz, ancak muhtemelen kaçırdıkları kadar fazla değil.

Düdük çaldığında Real Betis’in lehine 2-1’lik bir skorla sona erecek gergin bir düelloyu bekliyoruz. Maçın hem bir yönde hem de diğer yönde sona ermesi tamamen mümkündür.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: