İspanya La Liga’da Real Madrid – Sevilla maçının tahmini

Sevilla, Real Madrid kulübünün ev sahipleriyle La Liga maçı için Pazar günü Santiago Bernabeu Stadyumu’nu ziyaret edecek.

Real Madrid — Sevilla maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi (maç başına en iyi oranların yanı sıra) görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl alınır geçin.

Real Madrid

Önceki sonucuyla cesaretlendirilen Real Madrid, Şampiyonlar Ligi’nde Tiraspol Şerifi’ne karşı 0: 3’lük bir skorla başarısının ardından aynı şeyi umuyor olacak.

Bu maçta Real Madrid, topun sahipliğinin% 70’ini ve gole karşı 17 vuruşunu gerçekleştirdi, bunlardan 8’i hedefe çarptı. Real Madrid’de David Alab (30 dakika), Tony Kroos (45 dakika) ve Karim Benzema (55 dakika) golleri attı. Öte yandan Tiraspol Şerifi, hedefe 12, hedefe 5 atış yaptı.

Son sonuçları, Real Madrid’in savunmasının bundan fazlasını yapamayacağını gösteriyor. Real Madrid cimrilik yaptı: Son 6 maçında attığı toplam gol sayısı 4 oldu.

Sevilla

Sevilla, Şampiyonlar Ligi’nde 2-0 kazandıktan ve Wolfsburg’un son maçında yenilgisinden sonra mücadeleye girecek.

O maçta Sevilla% 61’lik bir topa sahipti, 15 gole ve 7 gole sahipti. Sevilla’nın bir parçası olarak golcüler Joan Jordan (12 dakika) ve Rafa Mir (97 dakika) idi. Wolfsburg VFL 6 atış yaptı, bir tanesi hedefe çarptı.

Son yarım düzine maçta Sevilla toplam 10 gol attı. Sevilla bu oyunların her birinde ek olarak protokole girdi. Bu süre zarfında savunucuları kendi kalelerine atılan 5 golü gördüler. Bununla birlikte, böyle bir eğilim bir sonraki oyunda mutlaka devam etmeyecektir.

Yüz yüze

26 Eylül 2018 tarihinden itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Real Madrid’in bunlardan 4’ünü, Sevilla’nın 1’ini kazandığını ve maçların beraberlik sayısının 1 olduğunu öğreniyoruz.

Bu maçlarda toplamda 14 gol attılar, bunlardan 8’i Los Blancos ve Sevillistas’ın 6 golünü attılar. Maç başına ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Ligin bu iki takım arasındaki önceki maçı La Liga’nın 35. günü 09.05.2021 maçıydı ve skor Real Madrid ile Sevilla 2-2’lik skorla sona erdi.

O gün Real Madrid, topun sahipliğinin% 58’ini ve kaleye 16 vuruşunu gerçekleştirdi, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Goller Marco Asensio (67 ‘) ve Eden Azar (94’) tarafından atıldı.

Öte yandan Sevilla, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 7 darbe indirdi. Fernando Reges (22 ‘) ve Ivan Rakitic (78’) kendilerini ayırt ettiler. Juan Martinez Munuera’nın maçı yargılandı.

Takım Haberleri: Real Madrid

Real Madrid’in patronu Carlo Ancelotti, bu oyunda herhangi bir fitness probleminin olmayacağından mutlu olacak, çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz kesinlikle sağlıklı bir takım var.

Takım haberleri: Sevilla

Sevilla’nın patronu Hulen Lopeteggi, sakatlığı olmayan bir takımın seçebileceği için bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamamaktadır.

💡 Tahmin

Tahminlerimize göre Real Madrid, bu maçta Sevilla’ya karşı bir kaç gol atabileceğinden emin olabilir ve bu da kayıtlara geçmesi zor olabilir.

Maçın sonunda Real Madrid’in 2-0 galibiyetini tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: