İspanya La Liga’da Real Sociedad vs Real Betis maçının tahmini

Cuma günü La Liga’da Real Madrid Arena’da Real Sociedad’ın sahipleri Real Betis’e konuk olacaklar.

Real Sociedad — Real Betis maçının tüm tahminleri, kullanıcı anketi sonuçları ve istatistikleri 1xbet promosyon kodu 2022 ve en iyi bahis oranlarında sunulmaktadır.

Real Sociedad

Önceki sonucundan cesaret alan Real Sociedad, La Liga’da Elche’ye karşı 1-2 başarısının ardından aynı şeyi ümit edecek.

O maçta Real Sociedad% 50’lik bir topa sahipti ve hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Real Sociedad’ın bir parçası olarak goller Alexander Cerlot (31′) ve Robin Le Normand (39′) tarafından atıldı. CF Elche hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Elche’nin arkasında Guido Carrillo (3′) yer aldı.

Real Sociedad’ın önceki 6 maçında Imanola Alguasil golü toplam 7 kez vurdu ve maç başına atılan ortalama gol sayısı 1,17 oldu.

Real Betis

Real Betis, önceki La Liga maçında Cádiz’i 1-2 mağlup ettikten sonra bu maça çıkacak.

O maçta Real Betis, zamanın% 61’ine sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu gole 10 vuruş yaptı. Real Betis’in golleri Tello (78′) ve Borja Iglesias (85′) tarafından atıldı. Öte yandan Cadiz, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 10 vuruş yaptı. Cadiz için Ivan Alejo attı (58′).

Real Betis’in son 6 maçında Manuel Pellegrini, maç başına ortalama 1,5 gol elde etmesine izin veren gollere toplam 9 kez saldırılarını gerçekleştirdi.

Kişisel toplantılar

19/01/2020’den itibaren takımlar arasındaki önceki karşılaşmaların doğrulanması, Real Sociedad’ın bunlardan 1’ini, Real Betis’in ise 4’ünü kazandığını ve 1 beraberlik aldığını gösteriyor.

Bu maçlarda da gol sıkıntısı yaşanmadı: toplam 22 gol, karşılaşma başına ortalama 3.67 gol.

Takım Haberleri: Real Sociedad

Nacho Montreal (diz yaralanması), Ander Barrenetxea (uyluk kasının yırtılması), Carlos Fernandez (çapraz bağın yırtılması) ve Mickel Oyarsabal (çapraz bağın yırtılması) Imanol Alguacil tarafından yönetilen Real Sociedad takımında yer almayacaktır.

Takım Haberleri: Real Betis

Takımın büyük ölçüde tam kadroda olması nedeniyle Real Betis’in yöneticisi Manuel Pellegrini’nin fiziksel formla ilgili tek bir problemle yüzleşmesi gerekecek. Martin Montoya (Aşil tendonu ile ilgili sorunlar) burada oynamayacak.

⚡ Tahmin

Real Betis’in Real Sociedad’la oynadığı maçta gol atmasının zor olacağını düşünüyoruz, ki bu muhtemelen en az bir top atacak.

90 dakika sonra Real Sociedad’ın galibiyetini 1-0’lık skorla seçtik.

Zaferin bu kadar yakın olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: