İspanya La Liga’da Sevilla vs Cádiz maçının tahmini

Cuma günü La Liga’da Ramon Sanchez-Pishuan Stadyumu’nda Sevilla -Cadiz maçı oynanacak.

Sevilla — Cadiz maçıyla ilgili tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en son bahis oranlarımızı öğrenmek için betin bonus kodu gidin.

Sevilla

Sevilla, La Liga’da Levante’ye karşı başarılı olduktan sonra tekrar kazanmayı umuyor (2:3).

O maçta Sevilla topu% 55’lik bir paya sahipti ve 6’sı hedefine ulaşan 13 gole çarptı. Sevilla için Jesus Crown (14′, 27′) ve Jules Caunde (81′) puan aldı. Rakibi Levante OOD, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 15 vuruş yaptı. Levante için José Luis Morales (22′) ve Roberto Soldado (87′) puan aldı.

Son maçlarda Sevilla çok nadiren temiz kalıyor. Gerçek şu ki, Sevilla önceki 6 maçtan 5’inde 10 gol atarken gol attı.

Cadiz

La Liga’nın son maçında Athletic Bilbao’nun yenilgisinden sonra Cádiz ve taraftarları en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Cadiz% 58’lik bir topa sahipti ve 7’si hedefe yönlendirilen gole 27 vuruş yaptı. Cádiz’in bir parçası olarak goller Lucas Perez (56′) ve Ruben Sobrino (87′) tarafından atıldı. Athletic Bilbao hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Athletic Bilbao için Raul Garcia (3′), Iker Muniain (22′) ve Mikel Wesga (33′) puan aldı.

Cádiz’in son altı maçında Sergio González, maç başına 1 gol atan 6 kez öne geçti.

Bu karşılaşmada Kadis, ligin son iki deplasman maçını kazanamadı.

Kişisel toplantılar

11/02/2006 tarihinden itibaren önceki maçların sonuçlarının incelenmesi, bu karşılaşmaların Cadiz için meyve vermediğini göstermektedir. Tek bir zafer kazanamadılar, Sevilla ise bu karşılaşmaların% 100’ünü yenerek bir çıkış yolu bulmayı başardı.

Toplamda bu dönemde takımlar arasında 17 gol atıldı, bunlardan 15’i Sevillastas hesabında ve 2’si Denizaltı Amarillo tarafından atıldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.83’tür.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son maç, La Liga’nın 19. günündeki maçta 03/01/2022’de gerçekleşti ve 0-1’lik Sevilla skoruyla sona erdi (Cádiz).

O maçta Cadiz, sahanın% 25’ini topa sahipti ve 2’si hedefte olmak üzere hedefe 8 vuruş yaptı.

Sevilla, hedeften 14’ü vurarak 4’ü hedefe ulaştı. Gol Lucas Ocampos tarafından atıldı (58′). Yargıç: Javier Alberola Rojas.

Takım haberleri: Sevilla

Karim Rekik (kas yaralanması) ve Fernando (ayak bileği yaralanması), Hulen Lopetega’nın önderliğindeki Sevilla takımının maçına katılamazlar.

Takım Haberleri: Cadiz

Takımın maç için tamamen hazır olması nedeniyle Cádiz’in menajeri Sergio González’in bu maç için fiziksel formda herhangi bir sorunu yok.

Tahmin

Sevilla’nın, golünü atması kolay olmayacak olan Cadiz’le yapılan bir düelloda birden fazla gol atmak için yeterli an yaratacağına inanıyoruz.

Bu nedenle, Sevilla’nın her şey söylendiğinde ve yapıldığında rahat bir 2-0 skorla kazanacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: