İspanya La Liga’da Sevilla vs Granada maçının tahmini

Cuma günü Ramon Sanchez-Pishuang Stadyumu’nda Granada, La Liga’dan Sevilla’ya karşı bir düelloda konuk ağırlıyor.

Sevilla – Granada maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu nasıl alınır (en iyi oranlar dahil) sunulmaktadır.

Sevilla

Sevilla, önceki La Liga maçında Barcelona’ya karşı 1-0 yenildikten sonra zafer yoluna dönmeyi umuyor.

O maçta Sevilla topu% 45’lik bir paya sahipti ve hedefine 8 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Öte yandan Barcelona, hedefe 19, bunlardan 6’sı hedefe isabet etti. Barcelona için Pedri attı (72′).

Sevilla’yı içeren oyunlar son zamanlarda oldukça sinir bozucu hale geldi ve çorak bir gol sahnesi standart haline geldi. Son yarım düzine maçta Sevilla ve rakipleri, maç başına ortalama 1 golle toplam 6 gol attılar.

Bu maçtan önce Sevilla, ligin önceki 16 ev maçında yenilgiye uğramadı. İnanılmaz serisi.

Granada

Önceki maçta Granada, La Liga’da Rayo Vallecano ile 2-2 berabere kaldı.

O maçta Granada, zamanın% 64’üne sahipti ve 9’u hedefe ulaşan 17 gol attı. Granada için goller Jorge Molina (67′) ve Luis Milla (94′) tarafından atıldı. Öte yandan Rayo Vallecano, hedefe 10, bunlardan 4’ü de hedefe çarptı. Alejandro Catena (6′) ve Sergey Guardiola (17′) Rayo Vallecano’da gol attılar.

Rakamlar kendileri için konuşuyor: Granada, son 6 maçının 5’inde gol attı ve toplam 12 gol yedi. Granada’nın arkasında biraz yumuşak bir dip var gibi görünüyor. Bununla birlikte, böyle bir resmin mutlaka bu oyunda gerçekleşmesi gerekmeyecektir.

Bu maçtan itibaren Granada, şampiyonanın son üç maçında deplasmanda Sevilla’ya karşı kazanamadı.

Kişisel toplantılar

Önceki karşılaşmalarını 21/04/2017 tarihinden itibaren analiz edersek, Sevilla’nın bunlardan 4’ünü, Granada’nın ise 2’sini kazandığını söyleyebiliriz, ancak sonuç 0 oldu.

Bu dönemde toplamda 10 gol atıldı, bunlardan 7’si Sevillastas ve 3’ü Nazaries olmak üzere toplam 10 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 1,67’dir.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki son maç, La Liga’nın 8. turunun günü 03/10/2021’de Granada – Sevilla 1-0’lık skorla gerçekleşti.

O gün Granada topu% 32’ye sahipti ve gole 3 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Gol atan tek oyuncu Rocina’ydı (25′).

Öte yandan Sevilla hedefe 14 vuruş yaptı ve 3 gol attı. Maç Javier Alberola Rojas tarafından değerlendirildi.

Takım haberleri: Sevilla

Papa Gomez (tekme), Thomas Delaney (baldır kasının burkulması) ve Fernando (ayak bileği yaralanması) maça katılamazlar.

Takım haberleri: Granada

Granada’nın patronu Ruben Torresilla’nın sınırlı kadroya sahip bir takım seçmesi gerekecek. Neider Losano (kafa travması), Santiago Arias (hamstring yaralanması) ve Carlos Neve (çapraz bağ kopması) oyuna izin verilmeyenlerdir.

Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Sevilla büyük olasılıkla iyi bir gol ve gol vuruşu yaratabilecektir.

Ancak Granada, bir noktada geri çekilebileceklerini görmemize rağmen zorluklarla karşılaşabilir.

Bizim seçimimiz, Sevilla’nın 3-1’lik skoruyla emin bir zaferidir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: