İspanya La Liga’da Sevilla’ya karşı Elche tahmini

Sevilla, bu Cuma günü La Liga toplantısında Ramon Sanchez-Pishuan Stadyumu’ndaki Elche Konuk kulübünün bir parçası olarak sahaya çıkacak.

Sevilla – Elche maçıyla ilgili ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet bonus girişinde bulunabilir.

Sevilla

Sevilla, La Liga’da Osasuna’ya karşı 0:0 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

O maçta Sevilla% 73’lük topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 9 vuruşla kaleye çarptı. Öte yandan Osasuna, hedefe 9, bunlardan 3’ü de hedefe çarptı.

Sevilla’nın önceki 6 maçında Hulena Lopeteggi toplamda 7 kez gol attı ve maç başına ortalama gol sayısı 1,17 oldu.

Elche

Elche, La Liga’da 3-1’lik bir galibiyet ve önceki maçta Alaves’e karşı yenilgiden sonra bu çatışmaya giriyor.

O maçta Elche% 60’lık bir topa sahip olmayı başardı ve bunlardan 4’ü hedefe isabet eden 14 vuruş yaptı. Elche için goller Pere Milla (46 dakika, 58 dakika) ve Fidel (86 dakika) tarafından atıldı. Öte yandan Alaves, hedefe 6, bunlardan 2’si de hedefe çarptı. Joselu (18′) Alaves için gol attı.

Elche, son maçlarında iyi bir performans sergiledi ve önceki 6 maçında 11 gol attı. Bu, Elche’nin savunmada kendi sorunları olduğu gerçeğini maskelemiyor ve aynı maçların 5’inde de kaçırdılar.

Bu müsabakaya gelince, Elche ligin son 2 deplasman maçında kaybetmedi.

Kişisel toplantılar

18 Mayıs 2014’ten itibaren önceki kişisel karşılaşmalarının incelenmesi bize Sevilla’nın bu maçlardan 4’ünü kazandığını, Elche’nin ise 1 olduğunu ve çekiliş sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Toplamda, bu çatışmalarda aralarında 16 gol atıldı, bunlardan 12’si Sevilla için ve 4’ü Los Franchiverdes için atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,67’dir.

Bu takımlar arasındaki ligdeki önceki çatışma, La Liga maçının üçüncü gününde 28.08.2021’de Sevilla’ya karşı Elche ile 1: 1 sona erdiğinde gerçekleşti.

O maçta Elche,% 29’luk bir topa sahip olmayı başardı ve 4’ü hedefe isabet eden 7 vuruş gerçekleştirdi. Gol atan tek oyuncuları Enzo Roco’ydu (11 dakika).

Rakiplerinden Sevilla 18 kez gol attı, bunlardan 5’i gole girdi. Yusuf En-Nesiri (40. dakikada) golü attı.

Takım Haberleri: Sevilla

Eric Lamela (omuz yaralanması) ve Suso (ayak bileği yaralanması) Sevilla’nın patronu Hulen Lopetega’ya ulaşılamaz.

Sevilla’nın Yasin Bunow, Jesus Crown, Jules Kunde, Diego Carlos, Marcos Acuna, Ivan Rakitic, Hoan Jordan, Alejandro Gomez, Oliver Torres, Yussef En-Nesiri’nin oynadığı maçta 4-3-3 sistemini seçeceğini düşünüyoruz. ve Antoni Marcial.

Takım haberleri: Elche

Seçebileceğiniz tamamen yaralanmasız bir grup sayesinde, Elche patronu Francisco Rodriguez’in bu oyunda rapor edilmesi gereken herhangi bir sağlık sorunu yoktur.

Los Franchiverdes’in 4-4-1-1 sistemini Edgar Badia, Helibelton Palacios, Diego Gonzalez, Pedro Bigas, Johan Mojique, Morente Teyze, Gerard Gumbau, Omar Mascarell, Fidel Chavez, Pere Millais’i başlatarak kullanmaya karar verebileceğini düşünüyoruz. ve Lucas Boye.

💡 Tahmin

Bu oyunda, Elche kulübünün Sevilla takımına karşı filenin arkasını bulması hiç de kolay olmayacak, işler beklediğimiz gibi giderse bu oyunun birçok yönünü ele geçirme olasılığı daha yüksek olacak.

Maçın sonunda Sevilla’nın 3-0’lık skoruyla ikna edici zaferini görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: