İspanya La Liga’da Valencia — Espanyol maçının tahmini

Valencia, Espanyol konuk takımıyla Cuma günü La Liga maçında Mestaglia Stadyumu’nda buluşacak.

Valencia — Espanyol maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve maç başına en son oranları görmek için bonus 1xbet gidin.

Valencia

Önceki maçta kazanan Valencia, La Liga’da 3-4’te Levante’ye karşı başarılı olduktan sonra aynı sonucu elde etmeyi umuyor olacak.

O maçta Valensiya% 49’luk topa sahipti ve 7 vuruşla 14 gol attı. Valensiya’da Gonzalo Gedes (44 dakika, 85 dakika) ve Carlos Soler (50 dakika, 72 dakika) kendilerini ayırt ettiler. Rakibi Levante UD için hedefe 15 atış yaptı, bunlardan 9’u hedefe çarptı. Campania (21 dakika), Roger Marty (24 dakika) ve Enis Bardi (91 dakika) kendilerini Levante’nin lehine ayırdılar.

Son zamanlarda, «Valencia” sık sık özlüyor, ama aynı zamanda gol atmanın yollarını da buldu. Valencia, son 6 maçında 5’inde kaçırdı ve bu maçların 6’sında attı.

Espanyol

La Liga’daki Celta’ya karşı son maçında kaybettikten sonra Espanyol ve taraftarları bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

O maçta, Hispanyol’un topu% 48’i elinde tuttu ve 6 kez gol attı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Lauren (92 ‘) Espanyol’u golle attı (92 ‘). Öte yandan Celta de Vigo, 5’i hedefe isabet eden hedefe 12 vuruş gerçekleştirdi. Santi Mina (3 ’), Iago Aspas (47‘) ve Denis Suarez (82 ‘) Celta Vigo’ya gol attılar.

Dinamik mücadelelere yatkınlıklarını göstererek, Espanyol’un birliklerini gönderdiği önceki 6 maçta 21 kez gol attık ve her karşılaşmada ortalama 3,5 gol attık. Muhalif takımlar bu gollerden 10’unu atmayı başardılar. Yakında bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Yüz yüze

Geçmişteki yüz yüze karşılaşmalarına 19.11.2017 tarihinden itibaren baktığımızda Valensiya’nın bunlardan 4’ünü, Hispanyol’un ise 1’ini kazandığını ve beraberlik sonucunun 1 olduğunu görüyoruz.

Bu çatışmalarda aralarında 9 gol atıldı, 6’sı Los Che ve 3’ü Perikitos olmak üzere 9 gol atıldı. Bu, maç başına ortalama 1,5 goldür.

Bu takımları içeren ligin bir önceki maçı, 16.07.2020 La Liga maçının 37. günü olan Valencia ile 1-0’lik bir skorla sona erdiğinde, Espanyol’du.

O maçta Valencia% 47’lik bir topa sahipti ve hedefe 3 isabetle 9 gol attı. Protokoldeki tek oyuncuları Kevin Gameiro’ydu (17 ‘).

Öte yandan Espanyol’un golünde 18 atış vardı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Eduardo Prieto Iglesias’ın maçına hükmetti.

Takım haberleri: Valencia

Erişilebilirlik büyük bir sorun değildir ve Valensiya’nın patronu José Bordalas, tam teşekküllü bir takımdan gelen tek fitness endişesiyle mücadele etmelidir. Thierry Correia (kas yaralanması) oynamayacak.

Takım haberleri: Espanyol

Seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir grupla, Espanyol teknik direktörü Vicente Moreno’nun bu maçtan önce bildirilmesi gereken herhangi bir sağlık sorunu yok.

Tahmin

Espanyol’un, gol atmayı ve öne çıkmayı başaracağını düşündüğümüz bu Valencia takımının kapısına vurmak için gerçekten iyi bir iş yapması gerekecek.

Böylece 90’ların sonunda Valencia için 1-0 avantaja sahip çok rekabetçi bir toplantı görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: