İspanyol La Liga kapsamında Alaves — Espanyol maçının tahmini

Espanyol, Çarşamba günü Alaves takımıyla La Liga maçı için Estadio Mendisorroca Stadyumu’nu ziyaret edecek.

Alaves — Espanyol maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maç başına en son oranları görmek için betin bonus kodu gidin.

Alaves

La Liga’nın Celta Vigo’ya karşı önceki maçında 4-0 yenilgisinin ardından Alaves, daha iyi bir skor elde etmek için çaba gösterecek.

O maçta Alaves, zamanın% 33’üne sahipti ve hedefe 3 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Öte yandan Celta de Vigo, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 14 darbe indirdi. Celta Galliardo (6′), Iago Aspas (34′, 66′) ve Franco Servi (57′) tarafından puanlandı.

Son maçlarda Alaves’in sahayı temiz tutması çok nadirdir. Gerçekler, Alaves’in rakibinin önceki 6 maçtan 5’inde gol atmasını engelleyemediğini ve bu süre zarfında 12 gol attığını gösteriyor.

Espanyol

La Liga’nın son maçında Espanyol, Osasuna ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta, Espanyol topu% 51’lik bir paya sahipti ve hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Hispanyol için Nico Melamed attı (67′). Öte yandan Osasuna, 5’i hedefe isabet eden hedefe 13 darbe indirdi. Osasuna’ya Kike Barha’yı (42′) attı.

İstatistikler yalan söylemiyor: Espanyol son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplam 9 gol yedi. Savunma açısından Espanyol çok güvenilir değildir. Her halükarda, bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Kişisel toplantılar

01/04/2018 tarihinden itibaren baş başa yapılan son karşılaşmaların doğrulanması, Alaves’in bu maçlardan 1’ini kazandığını, Espanyol’un ise 2 berabere kalırken 3 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlarda Babasorros’un 3’ü, Perikitos’un 6’sı olmak üzere toplam 9 gol atıldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 1,5’dir.

La Liga’da bu takımlar arasındaki önceki maç, Espanyol’un 1-0 Alaves olduğu maçın 6. gününde 22/09/2021 tarihinde gerçekleşti.

O gün Espanyol, zamanın% 53’üne sahipti ve 2’sinin hedefi vurduğu hedefe 10 vuruş yaptı. Gol atan tek oyuncu Raoul de Thomas’dı (54′).

Öte yandan Alaves, hedeften 8’i vurarak 2’si hedefe ulaştı. Hakem: Mario Melero Lopez.

Takım Haberleri: Alaves

Alaves’in menajeri Julio Velazquez, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığından memnun olacak, çünkü tamamen yaralanmadan arınmış durumda.

Babasorros’un Fernando Pacheco, M. Aguirregabiria, Victor Laguardia, Florian Lejeune, Ruben Duarte, Mamadou Luma Ndiaye, Gonzalo Escalante, Jason, Mana Garcia, Luis Rioja ve Josela’yı kullanarak 4-2-3-1 planını seçmesi muhtemeldir.

Takım haberleri: Espanyol

Espanyol’un menajeri Vicente Moreno, tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olarak, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Perikitos’un, Diego Lopez, Alaikes Vidal, Fernando Calero, Sergey Gomez, Leandro Cabrera, Yangel Herrera, Sergey Darder, Tonnie Villena, Nico Ribaudo, Javier Puado ve Raoul de Tomas’ı serbest bırakarak 4-2-3-1’in kadrosunu kullanacağına inanıyoruz.

🔮 Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Espanyol kesinlikle Alaves’in kalesine gol atabilir, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayabilir.

Bunun, hakimin son düdüğüne kadar Alaves’in zaferiyle 2-1’lik bir skorla sona erecek gergin bir düello olacağını düşünüyoruz. Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: