İspanyol La Liga maçında Levante — Granada tahmini

Granada, ev sahibi Levante ile La Liga maçında oynamak için Pazartesi günü Estadio Ciutat de Valencia’yı ziyaret edecek.

Levante – Granada maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve 1xbet bonus nasıl kullanılır, son maçın oranları da dahil olmak üzere aşağıda gösterilmiştir.

Levante

Levante, La Liga’da Atletico Madrid’e karşı 2-2 berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Levante’nin topun% 35’i topa sahipti, hedefe 10 atış yaptı ve hedefe 3 vuruş yaptı. Levante için gol atan tek oyuncu Enis Bardy (37 ‘, 90’) idi. Atletico Madrid, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 7 vuruş yaptı. Antoine Griezmann (12 ‘) ve Mateus Cunha (76’) Atletico Madrid’de gol attılar.

Levante son zamanlarda nadiren savunma direnci gösterdi. Gerçek şu ki Levante, rakiplerinin önceki 6 maçının 5’inde gol atmasını engelleyemedi ve bu süre zarfında 13 gol attı.

Granada

Son kez Granada, Getafe ile La Liga maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta Granada topu% 77’ye sahipti ve 3’ü hedefe isabet eden gole 18 vuruş yaptı. Granada’nın hesabında Jorge Molina (97 ‘). Rakibine göre Getafe, 4’ü hedefe isabet eden 6 gol attı. Enes Ünal (36 ‘) Getafe için kendini ayırdı.

Granada’yı içeren son 6 karşılaşmanın 5’inde, rakip takımlarla aralarında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı 2.17 azalırken, Nazaries tarafından ortalama gol sayısı 1’dir. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini yakında öğreneceğiz.

Yüz yüze

12 Aralık 2015’ten başlayarak geçmiş yüz yüze karşılaşmalarını kontrol etmek bize Levante’nin bu maçlardan birini ve Granada’yı 2 kazandığını ve berabere sayısının 3 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu oyunlarda 20 gol atıldı, bunlardan 8’i Levante, 12’si Nazaries tarafından atıldı. Bu maç başına ortalama 3.33 gol.

Bu takımları içeren ligin son maçı, La Liga maçının 22. günü olan 06.02.2021, final skoru Levante 2-2 Granada olduğunda gerçekleşti.

O maçta Levante’nin topa sahip olmasının yüzde 60’ı vardı, 11’i kaleye çarptı, 7’si hedefe çarptı. Gol atan tek oyuncuları Jose Luis Morales (30 ‘, 67’) idi.

Granada, 5 atışta hedefe 11 atış yaptı. Kenedi (43 ‘) ve Roberto Soldado (92’) attı. Adrian Cordero Vega maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Levante

Personele bakarsanız, Levante patronu Javier Pereira’nın neredeyse tamamen sağlıklı bir grup oyuncudan sadece bir tane fitness kaygısı vardır. Jose Campania (Kas yaralanması) rekabet dışındadır.

Takım haberleri: Granada

Granada’nın menajeri Robert Moreno bir takım oyuncuları etkisiz hale getirdi. Neider Lozano (kafa travması) ve Jan Eteki (kas yaralanması) oynayamazlar.

💡 Tahmin

Tahminlerimize göre Granada bu takımın savunmasını Levante için yeterince kırabiliyor, ancak bu onların diğer ucunda bir çift bırakmalarını engelleyemez.

Bu maçın sonunda Levante’nin 2-1’lik galibiyetini tahmin ediyoruz. O-meli var olmak iyi.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: