İspanyol La Liga’da Alaves — Granada maçının tahmini

Cumartesi günü Granada, Estadio Mendisorroca Stadyumu’na, ev sahibi Alaves’le La Liga maçını oynamak için geliyor.

Alaves – Granada maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve kullanıcı anketleri 1xbet ve en son bahis oranlarında sunulmaktadır.

Alaves

Alaves, Real Sociedad’dan La Liga’da 1-0 yenilgisinin ardından en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta Alaves’in topu% 40’lık bir paya sahipti ve hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Real Sociedad’ın rakibi hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Real Sociedad için Zubimendi (70′) öne geçti.

Son zamanlarda, Alaves çok nadiren savunma dayanıklılığı sergiliyor. Aslında Alaves, önceki 6 maçtan 5’inde savunmasını kırdı ve bu süre zarfında 10 golü kaçırdı. Önceki sonuçları dikkate almazsak, bir sonraki maçta böyle bir eğilimin devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Bu maçta Alaves, ligin son iki maçında evde kazanamadı.

Granada

La Liga’nın son maçında Elche’den yenilginin ardından Granada ve taraftarları bu maçta daha iyi sonuçlar elde edebileceklerini umuyorlar.

O maçta Granada% 57’lik bir topa sahipti ve hedefine 4’ü olmak üzere hedefe 15 vuruş yaptı. CF Elche hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Fidel (11′) Elche’nin golünün yazarı oldu.

Granada’nın saldıran oyuncuları, önceki 6 maçında gol sıkıntısı çekiyor ve sadece 2 gol atıyor. Bu maçlarda Nazaries de 11 gol attı.

Bu maçtan önce Granada, ligin son 8 maçında evden uzakta kazanamadı. Korkunç bir dizi çıkış sonucu.

Yüz yüze toplantılar

01/03/2017 tarihinden itibaren son karşılaşmalarına bakarsak Alaves’in bunlardan 1’ini, Granada’nın 5’ini kazandığını ve hiç kimsenin sonuç sayısının 0 olduğunu görebilirsiniz.

Toplamda bu maçlarda her iki kulüp de Babasorros hesabında 7, Nazaries hesabında 13 olmak üzere 20 gol attı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,33 idi.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki son maç, La Liga’nın 16. gününde 03/12/2021 tarihinde gerçekleşti ve Granada – Alaves’in 2-1’lik skoruyla sona erdi.

O gün Granada, zamanın% 44’üne sahipti ve gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Goller Antonio Puertas (14′), Luis Abram (81′ kendi golü) ve Santiago Arias (86′) tarafından belirlendi.

Alaves’in rakibi, 2’si hedefi vurmak üzere 14 gol attı. Yargıç: Javier Alberola Rojas.

Takım Haberleri: Alaves

Alaves’in menajeri José Mendilibar’ın bu maçtan önce tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde fiziksel formda herhangi bir sorunu yok.

Takım haberleri: Granada

Granada’nın patronu Ruben Torresilla’nın tam kadroya sahip olmaması. Santiago Arias (hamstring yaralanması) ve Neider Losano (kafa travması) burada oynamayacaklar.

🔮 Tahmin

Granada’nın zaferi alması gereken Alaves’e karşı gol atmak için çok uğraşması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle Alaves’in galibiyetiyle çok rekabetçi bir karşılaşmayı maç sonuçlarına göre 1-0’lık bir skorla öngörüyoruz.

Bakalım bu oyun nasıl olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: